Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 13. februāris 2020 | 18:32

14. februārī Daugavpilī filmas “Klases salidojums-2” pirmizrāde

Šī gada 14. februārī kinoteātrī Silver Screen Daugavpilī notiks Latvijā veidotas filmas “Klases salidojums - 2” pirmizrāde, kurā piedalīsies arī radošās grupas pārstāvji.

Jau filmas pirmajā daļā bija redzami Daugavpils skati un arī tās turpinājumā mūsu pilsēta tiek popularizēta kā pievilcīga un interesanta vieta, kuru vērts apmeklēt.

Filmas režisors ir Andrejs Ēķis. Lomās Ainārs Ančevskis, Imants Strads, Juris Kaukulis, Elza Gauja, Gints Grāvelis, Daiga Gaismiņa, Indra Burkovska u.c. Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu un angļu valodā. “Klases salidojumam 2” par godu jaunās skaņās atdzimusi Dzelzs Vilks dziesma “Vai tev to vajag”, kura iekļuva Latvijas Radio 2 Muzikālās bankas TOP15 un tika izpildīta Muzikālās bankas apbalvošanas ceremonijā Daugavpilī 1. februārī.

Nedaudz par filmas saturu: “Klases salidojuma” otrā daļa vēsta par “Klases salidojuma” pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – Nilu, Tomu un Andri. Viņu dzīve ir kļuvusi brīnišķīga – Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Guntars. Viss mainās – Toma albums ir izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas un Nils uzzina, ka viņa sieva ir krāpusi viņu ar Guntaru. Taču pirms Nils ir paspējis ar “draugu” izskaidroties, Guntaru ķer sirdstrieka. Draugiem ir jāpaspēj gan doties uz bērēm, gan sarīkot Tomam vecpuišu balli, kā arī paspēt uz Toma kāzām. Personīgās problēmas, “draugu būšana” un ciešais laika nogrieznis ievelk trīs draugus trakos piedzīvojumos.

2019. gada sākumā ar mērķi popularizēt pilsētu Daugavpils dome izsludināja konkursu par līdzfinansējumu spēlfilmas veidošanai. Konkursā uzvarēja SIA “Platforma”, kuras veidotajai filmai “Klases salidojums-2” tika piešķirts finansējums 50 tūkst. eiro apmērā.
Filmu varēs redzēt kinoteātros visā Latvijā, kā arī Lielbritānijā un Īrijā.

Daugavpils Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils

Pievienot komentāru