Intervijas

30 septembris

Vārda dienas:
Elma, Elna, Menarda

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 13. februāris 2020 | 18:32

14. februārī Daugavpilī filmas “Klases salidojums-2” pirmizrāde

Šī gada 14. februārī kinoteātrī Silver Screen Daugavpilī notiks Latvijā veidotas filmas “Klases salidojums - 2” pirmizrāde, kurā piedalīsies arī radošās grupas pārstāvji.

Jau filmas pirmajā daļā bija redzami Daugavpils skati un arī tās turpinājumā mūsu pilsēta tiek popularizēta kā pievilcīga un interesanta vieta, kuru vērts apmeklēt.

Filmas režisors ir Andrejs Ēķis. Lomās Ainārs Ančevskis, Imants Strads, Juris Kaukulis, Elza Gauja, Gints Grāvelis, Daiga Gaismiņa, Indra Burkovska u.c. Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu un angļu valodā. “Klases salidojumam 2” par godu jaunās skaņās atdzimusi Dzelzs Vilks dziesma “Vai tev to vajag”, kura iekļuva Latvijas Radio 2 Muzikālās bankas TOP15 un tika izpildīta Muzikālās bankas apbalvošanas ceremonijā Daugavpilī 1. februārī.

Nedaudz par filmas saturu: “Klases salidojuma” otrā daļa vēsta par “Klases salidojuma” pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – Nilu, Tomu un Andri. Viņu dzīve ir kļuvusi brīnišķīga – Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Guntars. Viss mainās – Toma albums ir izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas un Nils uzzina, ka viņa sieva ir krāpusi viņu ar Guntaru. Taču pirms Nils ir paspējis ar “draugu” izskaidroties, Guntaru ķer sirdstrieka. Draugiem ir jāpaspēj gan doties uz bērēm, gan sarīkot Tomam vecpuišu balli, kā arī paspēt uz Toma kāzām. Personīgās problēmas, “draugu būšana” un ciešais laika nogrieznis ievelk trīs draugus trakos piedzīvojumos.

2019. gada sākumā ar mērķi popularizēt pilsētu Daugavpils dome izsludināja konkursu par līdzfinansējumu spēlfilmas veidošanai. Konkursā uzvarēja SIA “Platforma”, kuras veidotajai filmai “Klases salidojums-2” tika piešķirts finansējums 50 tūkst. eiro apmērā.
Filmu varēs redzēt kinoteātros visā Latvijā, kā arī Lielbritānijā un Īrijā.

Daugavpils Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils

Pievienot komentāru