Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 13. februāris 2020 | 18:32

14. februārī Daugavpilī filmas “Klases salidojums-2” pirmizrāde

Šī gada 14. februārī kinoteātrī Silver Screen Daugavpilī notiks Latvijā veidotas filmas “Klases salidojums - 2” pirmizrāde, kurā piedalīsies arī radošās grupas pārstāvji.

Jau filmas pirmajā daļā bija redzami Daugavpils skati un arī tās turpinājumā mūsu pilsēta tiek popularizēta kā pievilcīga un interesanta vieta, kuru vērts apmeklēt.

Filmas režisors ir Andrejs Ēķis. Lomās Ainārs Ančevskis, Imants Strads, Juris Kaukulis, Elza Gauja, Gints Grāvelis, Daiga Gaismiņa, Indra Burkovska u.c. Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu un angļu valodā. “Klases salidojumam 2” par godu jaunās skaņās atdzimusi Dzelzs Vilks dziesma “Vai tev to vajag”, kura iekļuva Latvijas Radio 2 Muzikālās bankas TOP15 un tika izpildīta Muzikālās bankas apbalvošanas ceremonijā Daugavpilī 1. februārī.

Nedaudz par filmas saturu: “Klases salidojuma” otrā daļa vēsta par “Klases salidojuma” pirmajā daļā iepazītajiem trim draugiem – Nilu, Tomu un Andri. Viņu dzīve ir kļuvusi brīnišķīga – Toms gatavojas kāzām un ir izdevis jaunu dziesmu albumu, Nils gatavojas maratonam un ir apmierināts ar dzīvi, bet Andris ir tikai viena randiņa attālumā, lai satiktu savu mūža sievieti. Puiši nolemj rīkot Tomam vecpuišu ballīti, uz ko ierodas arī viņu labs draugs Guntars. Viss mainās – Toma albums ir izrādījies neveiksmīgs, Andra randiņš izgāžas un Nils uzzina, ka viņa sieva ir krāpusi viņu ar Guntaru. Taču pirms Nils ir paspējis ar “draugu” izskaidroties, Guntaru ķer sirdstrieka. Draugiem ir jāpaspēj gan doties uz bērēm, gan sarīkot Tomam vecpuišu balli, kā arī paspēt uz Toma kāzām. Personīgās problēmas, “draugu būšana” un ciešais laika nogrieznis ievelk trīs draugus trakos piedzīvojumos.

2019. gada sākumā ar mērķi popularizēt pilsētu Daugavpils dome izsludināja konkursu par līdzfinansējumu spēlfilmas veidošanai. Konkursā uzvarēja SIA “Platforma”, kuras veidotajai filmai “Klases salidojums-2” tika piešķirts finansējums 50 tūkst. eiro apmērā.
Filmu varēs redzēt kinoteātros visā Latvijā, kā arī Lielbritānijā un Īrijā.

Daugavpils Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils

Pievienot komentāru