Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. februāris 2020 | 18:28

Jaunatnes nodaļā viesojās 5 ēnas

12.februārī Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļu apciemoja 5 ēnas, kuras iepazinās ar nodaļas darbiniekiem un viņu pienākumiem.

Ēnu diena sākās ar prezentāciju par Jaunatnes nodaļas darbu, kuras laikā ēnām tika sīkāk izstāstīts par pasākumu organizēšanu, brīvprātīgo darbu, Jauniešu neformālās izglītības centru, jauniešu vasaras nodarbinātības programmu, bērnu un jauniešu nometnēm, kā arī par Jaunatnes nodaļas komunikācijas principiem.
Pēc iepazīšanās ar Jaunatnes nodaļas darbu, ēnotājiem tika dots uzdevums izveidot bukletu, kurā, pēc ēnu domām, tika ietverta svarīgākā informācija priekš jauniešiem, ēnas arī piedāvāja savu bukleta noformējumu. Pēc veiksmīgas bukletu prezentēšanas, ēnas pievērsās sev izvēlētajai vakancei. Jaunatnes nodaļas speciālisti iepazīstināja jauniešus ar saviem darba pienākumiem, kā arī deva iespēju ēnotājiem iejusties nodaļas speciālistu lomā, uzdodot darbus, kurus veic ikdienā.

Jaunatnes nodaļas vecākais jaunatnes lietu speciālists Artjoms Pučinskis izstāstīja par projektiem un brīvprātīgā darba iespējām, vecākā jaunatnes lietu speciāliste Olga Jefremova iepazīstināja ar jauniešu nodarbinātības programmu, kura šobrīd ir ļoti aktuāla, vecākais jaunatnes lietu speciālists Artūrs Popovs izskaidroja pasākumu norises principus, jaunatnes lietu speciāliste Katrīna Paukšta uzaicināja ēnas uz Jauniešu neformālās izglītības centru un iepazīstināja jauniešus ar tā darbību, kā arī pastāstīja, kādas biedrības centrā darbojas un kādas programmas tās realizē.

Jaunatnes nodaļas ēnotāji ir 6.-12.klašu skolēni no Daugavpils 3.vidusskolas, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja un Maltas vidusskolas.

Ēnu dienas laikā jaunieši dalījās ar savām domām un idejām, kā arī izstāstīja, kas priekš viņiem šobrīd ir aktuāli un interesanti, kā ikdienā komunicē ar citiem jauniešiem. Vairākas ēnas atzina, ka par Jaunatnes nodaļu zina maz, taču tagad jaunieši ir iepazinušies ar nodaļas darbu un jau sāka ģenerēt idejas, kas palīdzēs piesaistīt arī citus jauniešus.

Kopumā Ēnu dienai uz Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļu pieteicās 7 jaunieši.

 

Informāciju sagatavoja:

Jaunatnes nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste

Gunta Jerlikova

jaunatne@daugavpils.lv

Daugavpils

Pievienot komentāru