Intervijas

20 janvāris

1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena

Vārda dienas:
Oļgerts, Aļģirds, Aļģis, Orests

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Trešdiena
Diena
-9 .. -11 C
Vakars
-8 .. -10 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 10. februāris 2020 | 17:31

Aktīvi darbojas personu ar invaliditāti NVO padome

Personu ar invaliditāti sabiedrisko organizāciju padomes 7. februāra kārtējā sēdē tika apstiprināts padomes sastāvs, padomes nosaukums un ievēlēts priekšsēdētājs.

Par personu ar invaliditāti NVO padome "Mēs varam vairāk" tika vienbalsīgi ievēlēta Anna Stankeviča, biedrības "Ilgas" priekšsēdētāja. Par vietnieku kļuva Aleksandrs Bobrovs no Daugavpils neredzīgo biedrības. Kopā padomi veido 11 personu ar invaliditāti sabiedrisko organizāciju pārstāvji.
    Svarīgs jautājums darba kārtībā bija tikšanās ar Komunālās saimniecības pārvaldes inženieri Oļegu Krukovski. 2020.gada pašvaldības budžetā paredzēti 65000 eiro Stropu pludmales cilvēkiem ar invaliditāti aprīkošanai un labiekārtošanai. Lai pludmales infrastruktūra maksimāli atbilstu cilvēku ar dažādām invaliditātes veidiem prasībām, bija nepieciešams uzklausīt viņu vēlmes un ieteikumus. Šīs vēlmes tiks nodotas projektētājiem. Sēdes dalībnieki aktīvi un konstruktīvi iesaistījās diskusijā un izteica vairākus svarīgus priekšlikumus un ieteikumus. Pilsētas infrastruktūras personām ar invaliditāti ierīkošanā labās prakses piemēru apgūšanai un pieredzes apmaiņā tika pieņemts lēmums organizēt personu ar invaliditāti NVO padomes “Mēs varam vairāk” , Sociālā dienesta un Daugavpils pilsētas domes Komunālās saimniecības pārvaldes pārstāvju kopīgo braucienu Liepājā. Šī pilsēta ir slavena ar pludmales un citu pilsētas objektu lielisku aprīkošanu personu ar invaliditāti vajadzībām.

Informāciju sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” sabiedrisko attiecību un e-pakalpojumu speciālists Marina Gorkina.

Daugavpils
  

Pievienot komentāru