Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 10. februāris 2020 | 17:31

Aktīvi darbojas personu ar invaliditāti NVO padome

Personu ar invaliditāti sabiedrisko organizāciju padomes 7. februāra kārtējā sēdē tika apstiprināts padomes sastāvs, padomes nosaukums un ievēlēts priekšsēdētājs.

Par personu ar invaliditāti NVO padome "Mēs varam vairāk" tika vienbalsīgi ievēlēta Anna Stankeviča, biedrības "Ilgas" priekšsēdētāja. Par vietnieku kļuva Aleksandrs Bobrovs no Daugavpils neredzīgo biedrības. Kopā padomi veido 11 personu ar invaliditāti sabiedrisko organizāciju pārstāvji.
    Svarīgs jautājums darba kārtībā bija tikšanās ar Komunālās saimniecības pārvaldes inženieri Oļegu Krukovski. 2020.gada pašvaldības budžetā paredzēti 65000 eiro Stropu pludmales cilvēkiem ar invaliditāti aprīkošanai un labiekārtošanai. Lai pludmales infrastruktūra maksimāli atbilstu cilvēku ar dažādām invaliditātes veidiem prasībām, bija nepieciešams uzklausīt viņu vēlmes un ieteikumus. Šīs vēlmes tiks nodotas projektētājiem. Sēdes dalībnieki aktīvi un konstruktīvi iesaistījās diskusijā un izteica vairākus svarīgus priekšlikumus un ieteikumus. Pilsētas infrastruktūras personām ar invaliditāti ierīkošanā labās prakses piemēru apgūšanai un pieredzes apmaiņā tika pieņemts lēmums organizēt personu ar invaliditāti NVO padomes “Mēs varam vairāk” , Sociālā dienesta un Daugavpils pilsētas domes Komunālās saimniecības pārvaldes pārstāvju kopīgo braucienu Liepājā. Šī pilsēta ir slavena ar pludmales un citu pilsētas objektu lielisku aprīkošanu personu ar invaliditāti vajadzībām.

Informāciju sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” sabiedrisko attiecību un e-pakalpojumu speciālists Marina Gorkina.

Daugavpils
  

Pievienot komentāru