Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Trešdiena
Diena
5 .. 7 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Ceturtdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. februāris 2020 | 19:57

Rēzeknes pašvaldības speciālisti iepazīstas ar Daugavpils pieredzi

7. februārī Daugavpili apmeklē Rēzeknes pašvaldības delegācija. Galvenais mērķis ir aizgūt Daugavpils pieredzi darbā ar ģimenēm, bērniem, jauniešiem, kā arī dalību konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, kurā Daugavpils uzvarēja divas reizes.

Ar Rēzeknes kolēģiem Daugavpils Domē tikās Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Viesi no Rēzeknes interesējās par sociālajām programmām, pašvaldības atbalstu ģimenēm ar bērniem, daudzbērnu ģimenēm. Jānis Dukšinskis pastāstīja par vasaras nometnēm, skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, sporta un kultūras aktivitātēm, pilsētas infrastruktūras modernizāciju, kas vairāk pielāgota tieši ģimenēm, investīcijām izglītības jomā.

Kolēģi no Rēzeknes interesējās par Daugavpils pašvaldības dalību konkursā “Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība”, par vērtēšanas kritērijiem, iesniedzamiem dokumentiem. Daugavpils šajā konkursā uzvarēja divas reizes un saņēma naudas balvas. Viesi tika informēti par to, kā pašvaldība izlietoja šos līdzekļus. Pirmajā konkursā iegūtā nauda tika iztērēta Latgales Zoodārza ekspozīcijas papildināšanai, bet otrajā konkursā iegūtā naudas balva tika izlietota Latgales centrālās bibliotēkas Digitālā centra aprīkojuma papildināšanai. Pēc tikšanās Daugavpils Domē viesi apmeklēja abus šos objektus un klātienē apskatīja pašvaldībā paveikto.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru