Intervijas

29 marts

Vārda dienas:
Agija, Aldonis

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Sestdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. februāris 2020 | 19:57

Rēzeknes pašvaldības speciālisti iepazīstas ar Daugavpils pieredzi

7. februārī Daugavpili apmeklē Rēzeknes pašvaldības delegācija. Galvenais mērķis ir aizgūt Daugavpils pieredzi darbā ar ģimenēm, bērniem, jauniešiem, kā arī dalību konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, kurā Daugavpils uzvarēja divas reizes.

Ar Rēzeknes kolēģiem Daugavpils Domē tikās Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Viesi no Rēzeknes interesējās par sociālajām programmām, pašvaldības atbalstu ģimenēm ar bērniem, daudzbērnu ģimenēm. Jānis Dukšinskis pastāstīja par vasaras nometnēm, skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, sporta un kultūras aktivitātēm, pilsētas infrastruktūras modernizāciju, kas vairāk pielāgota tieši ģimenēm, investīcijām izglītības jomā.

Kolēģi no Rēzeknes interesējās par Daugavpils pašvaldības dalību konkursā “Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība”, par vērtēšanas kritērijiem, iesniedzamiem dokumentiem. Daugavpils šajā konkursā uzvarēja divas reizes un saņēma naudas balvas. Viesi tika informēti par to, kā pašvaldība izlietoja šos līdzekļus. Pirmajā konkursā iegūtā nauda tika iztērēta Latgales Zoodārza ekspozīcijas papildināšanai, bet otrajā konkursā iegūtā naudas balva tika izlietota Latgales centrālās bibliotēkas Digitālā centra aprīkojuma papildināšanai. Pēc tikšanās Daugavpils Domē viesi apmeklēja abus šos objektus un klātienē apskatīja pašvaldībā paveikto.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru