Intervijas

10 augusts

Vārda dienas:
Audris, Brencis, Inuta

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Pirmdiena
Diena
26 .. 28 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Otrdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. februāris 2020 | 20:12

Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolai-licejam Draudzīgā Aicinājuma balva

Daugavpils.lv

2020.gada 28.janvārī divdesmit otro reizi atjaunotās Latvijas Republikas laikā Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Draudzīgā Aicinājuma apbalvošana.

Draudzīgā Aicinājuma medaļas un Goda diplomi tika pasniegti laureātiem piecās nominācijās: Absolvents, Skolotājs/mācību spēks, Sabiedriskais darbinieks, Mecenāts, Mediji. Viņu vidū bija arī Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja ekonomikas skolotāja Tatjana Alika un skolas absolvente Alisa Turukova.

Kandidātus šim apbalvojumam izrauga “Draudzīgā aicinājuma” fonda pārstāvji un vērtējot ņem vērā skolēna sasniegumus mācību olimpiādēs. Alisai Turukovai Draudzīgā Aicinājuma medaļa un Goda diploms piešķirts nominācijā “Absolvents” par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā ekonomikas olimpiādē 2018.gadā, iegūstot tajā 1.vietu un zelta medaļu. Savukārt skolotāja Tatjana Alika apbalvota nominācijā “Skolotājs” par palīdzību savai skolniecei sagatavoties šim pārbaudījumam.

Draudzīgā aicinājuma medaļu un diplomu piešķir cilvēkiem, kuri popularizējuši un atbalstījuši Draudzīgā aicinājuma idejas un Latvijas vārdu pasaulē.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru