Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. februāris 2020 | 20:12

Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolai-licejam Draudzīgā Aicinājuma balva

Daugavpils.lv

2020.gada 28.janvārī divdesmit otro reizi atjaunotās Latvijas Republikas laikā Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Draudzīgā Aicinājuma apbalvošana.

Draudzīgā Aicinājuma medaļas un Goda diplomi tika pasniegti laureātiem piecās nominācijās: Absolvents, Skolotājs/mācību spēks, Sabiedriskais darbinieks, Mecenāts, Mediji. Viņu vidū bija arī Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja ekonomikas skolotāja Tatjana Alika un skolas absolvente Alisa Turukova.

Kandidātus šim apbalvojumam izrauga “Draudzīgā aicinājuma” fonda pārstāvji un vērtējot ņem vērā skolēna sasniegumus mācību olimpiādēs. Alisai Turukovai Draudzīgā Aicinājuma medaļa un Goda diploms piešķirts nominācijā “Absolvents” par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā ekonomikas olimpiādē 2018.gadā, iegūstot tajā 1.vietu un zelta medaļu. Savukārt skolotāja Tatjana Alika apbalvota nominācijā “Skolotājs” par palīdzību savai skolniecei sagatavoties šim pārbaudījumam.

Draudzīgā aicinājuma medaļu un diplomu piešķir cilvēkiem, kuri popularizējuši un atbalstījuši Draudzīgā aicinājuma idejas un Latvijas vārdu pasaulē.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru