Intervijas

28 septembris

Vārda dienas:
Lana, Sergejs, Svetlana

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Pirmdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
.. 2 m/s
Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 5. februāris 2020 | 20:10

Līdz sestdienas rītam vēl bieži sals un snigs, pēc tam atgriezīsies siltums

F64

Vēl līdz sestdienas rītam Latvijā bieži gaidāms sals un brīžiem snigs, bet pēc tam pakāpeniski atgriezīsies siltums, liecina prognozes.

Ceturtdienas naktī daudzviet valsts centrālajā daļā gaidāms lietus un slapjš sniegs, bet austrumos snigs - Vidzemē un Latgalē daudzviet veidosies dažu centimetru sniega kārtiņa. Nelieli nokrišņi turpināsies arī dienas gaitā. Neliels sals ceturtdien gan naktī, gan dienā saglabāsies valsts austrumos, citviet temperatūra +1..+5 grādi.

Auksta būs nakts uz piektdienu, kad debesis noskaidrosies, visā Latvijā būs sals līdz -5..-10 grādiem, vietām piekrastē nedaudz siltāks. Diena būs saulaina - temperatūra Vidzemē un Latgalē kādu grādu zem nulles, citviet - kādu grādu virs tās.

Sestdienas naktī daudzviet sniegs, valsts austrumos sniega kārta papildināsies par dažiem centimetriem, taču tas nebūs uz ilgu laiku, jo no sestdienas temperatūra sāks pakāpeniski paaugstināties, pirmdien siltums būs aptvēris visu Latviju, temperatūra vietām Kurzemē un Zemgalē var sasniegt +8..+9 grādus.

LSM
 

Pievienot komentāru