Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 4. februāris 2020 | 22:13

Iereibis vadītājs ar auto Ludzā bēg un taranē policijas auto

Publicitātes foto

Svētdien, 2. februārī, Ludzā iereibis auto vadītājs ļaunprātīgi nepakļāvās policijas likumīgajām prasībām apstāties, uzsāka bēgšanu un taranēja Valsts policijas dienesta automašīnu, portāls "Delfi' noskaidroja Valsts policijā.

Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Lāsma Kursīte portālu "Delfi" informēja, ka 2. februāra naktī patrulējot likumsargi pamanījuši aizdomīgu automašīnu.

Aizdomās, ka transportlīdzekļa vadītājs varētu būt alkohola reibumā, likumsargi lēmuši automašīnu apturēt, taču nesekmīgi. Uz vairākkārtējiem policistu aicinājumiem apstāties autovadītājs nav reaģējis un sācis bēgt, radot reālus draudus pārējiem satiksmes dalībniekiem, norāda policijā.

Lai pēc iespējas ātrāk novērstu bīstamo situāciju un aizturētu pārgalvīgo šoferi, automašīnas vajāšanā iesaistījās citi Satiksmes uzraudzības rotas norīkojumi, taču bēgošais autovadītājs joprojām nepadevās, skaidro likumsargi.

Policija pieņēmusi lēmumu ar dienesta transportlīdzekli aizšķērsot ceļu, taču arī tas bēgošo autovadītāju nav apstādinājis un, aizķerot dienesta automašīnu, vīrietis ar auto turpinājis bēgšanu.

Pēc gandrīz stundu ilgas pakaļdzīšanās policistiem izdevies bēgli apturēt.

Policijā informē, ka autovadītājs jau iepriekš bija nonācis policijas redzes lokā par analoģiskiem pārkāpumiem. Viņa vadītajam transportlīdzeklim "Audi 100" nebija nedz OCTA, nedz derīgas valsts tehniskās apskates.

Vīrietim par šāda veida darbībām draud kriminālatbildība par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē un par izvairīšanos no tiesas nolēmuma pildīšanas.

Saistībā ar šiem notikumiem sākts kriminālprocess pēc vairākiem Krimināllikuma pantiem, proti, Krimināllikuma 262. panta 2. daļas un Krimināllikuma 312. panta 2. daļas.

Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.

Savukārt par izvairīšanos no brīvības atņemšanas vai tiesību ierobežošanas soda izciešanas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Делфи

Pievienot komentāru