Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Piektdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. februāris 2020 | 18:07

Izstādē “Balttour 2020” iepazīstināja ar Daugavpils tūrisma jaunumiem

Šī gada 2. februārī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē noslēdzās 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur pirmo reizi Daugavpils pilsēta piedalījās ar savu stendu, ko izstādes laikā apmeklēja ļoti daudz cilvēku.

Trīs dienu garumā Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras, Daugavpils Marka Rotko mākslas centra un Šmakovkas muzeja speciālisti prezentēja Daugavpils tūrisma jaunumus un stāstīja par plašo un daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu. Stenda apmeklētāji izrādīja lielu interesi par jaunajiem tūrisma objektiem – Lielā Stropu ezera promenādi un pontona konstrukciju, Medicīnas izstādi ar kontracepcijas ekspozīciju Daugavpils cietoksnī, Daugavpils inovāciju centru un citiem objektiem. Tāpat bija liela interese par Daugavpils pilsētas populārākajiem un unikālajiem tūrisma objektiem, kurus var apskatīt tikai Daugavpilī – Daugavpils cietoksni, M.Rotko mākslas centru, Baznīcu kalnu, Daugavpils skrošu rūpnīcu, Šmakovkas muzeju u.c. Liela interese bija arī par aktīvās atpūtas iespējām un laika pavadīšanas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Daugavpils stenda viesiem tika piedāvāti aģentūras jaunākie izdotie tūrisma mārketinga materiāli – jaunā Daugavpils pilsētas tūrisma karte, tūrisma ceļvedis “Daugavpils”, kurā ir apkopota vispusīga informācija par pilsētas apskates objektiem, amatniekiem, aktīvo atpūtu, ēdināšanas iespējām un naktsmītnēm, kā arī jaunais ceļvedis “Pastaiga pa Daugavpils cietoksni” un Daugavpils pilsētas un novada aktīvās atpūtas tūrisma karte. Stendā tika piedāvāti arī pilsētas tūrisma objektu informatīvie materiāli.

Izstādes apmeklētāji tika informēti par lielākajiem pasākumiem, kas šogad norisināsies Daugavpilī. Liela interese bija par pilsētas svētkiem, Martas balli, vēsturiskās rekonstrukcijas festivālu “Dinaburg 1812”, pasaules līmeņa spīdveja sacensībām, Rīgas ielas svētkiem, Latgales dziesmu svētkiem un citiem kultūras pasākumiem.

Izstādes pirmajā dienā Daugavpils stendā viesojās daudzu Latvijas tūrisma aģentūru pārstāvji un tūristu gidi, kuri piedāvā ekskursijas uz Latgali. Tūrisma profesionāļi interesējās par Daugavpils pilsētas tūrisma jaunumiem, interesantiem piedāvājumiem grupām un lielākajiem pasākumiem. Otrajā dienā kopā ar aģentūras darbiniekiem stendā darbojās Daugavpils sikspārņu centrs ar dažādām aktivitātēm. Apmeklētāji ar lielu interesi piedalījās rīkotajās aktivitātes un arī pielaikoja sikspārņu spārnus un ausis.

Izstādes laikā notika viktorīna un vairāki Daugavpils stenda apmeklētāji, pareizi atbildot un jautājumiem, laimēja Daugavpils tūrisma objektu apmeklējumus un citas dāvanas.

Starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2020” ir lielākais gada notikums Latvijas tūrisma nozarē un arī plašākā tūrisma izstāde Baltijas valstīs, kas ik gadu dod iespēju iepazīties ar jaunās sezonas jaunumiem un smelties iedvesmu Latvijas apceļošanai. Daugavpils pilsētas stends tapis sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru.

 

Informāciju sagatavoja:
Anna Burlakova

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra

Tālr.: +371 65422818; +371 26444810

E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

www.facebook.com/Daugavpils.cietoksnis

www.facebook.com/SmakovkasMuzejs

Daugavpils
 

Pievienot komentāru