Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. februāris 2020 | 18:04

Paplašinās iespējas apmaksāt pašvaldības rēķinus

2020. gada sākumā Daugavpils pilsētas dome, rūpējoties par iedzīvotājiem, paplašināja iespējas ātri un ērti veikt norēķinus ar pašvaldību. Tagad apmaksāt nekustamā īpašuma nodokli un Izglītības pārvaldes rēķinus par bērnu ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādēs skaidrā un bezskaidrā naudā varēs visās „MAXIMA” veikalu kasēs.

Analoģisku vienošanos gada sākumā noslēdza arī AADSO, tāpēc MAXIMA veikalu kasēs privātmāju iedzīvotāji tagad var norēķināties arī par atkritumu apsaimniekošanu. Līdz šim veikalu tīkla kasēs varēja apmaksāt SIA „DDzKSU” un AS „Daugavpils siltumtīkli” izrakstītos rēķinus.

Vairumā gadījumu rēķinu apmaksai iedzīvotāji izmanto internetbanku. Taču to cilvēku ērtībai, kas dažādu iemeslu dēļ izvēlas maksāt klātienē, pašvaldība parūpējās, lai tas būtu izdarāms pēc iespējas tuvāk viņu dzīvesvietai un par iespējami zemāku samaksu: komisijas maksa, ko iekasē starpnieks, ir 0,50 EUR. Tas ir krietni mazāk, nekā daudzās bankās.

Atgādinām, ka bez komisijas maksas rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem var apmaksāt to sniedzēju klientu apkalpošanas centros (DDzKSU – Liepājas ielā 21, AS „Daugavpils siltumtīkli” – 18.Novembra ielā 4). Nekustamā īpašuma nodokli iespējams apmaksāt vietnēs www.latvija.lv un www.epakalpojumi.lv, kā arī bezskaidrā naudā – Daugavpils pilsētas domes Informācijas birojā (Kr.Valdemāra ielā 1). Rēķinu par bērna ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādē bez komisijas maksas var apmaksāt skaidrā naudā Izglītības pārvaldes kasē (Saules ielā 7).

Daugavpils
 

Pievienot komentāru