Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Piektdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. februāris 2020 | 18:04

Paplašinās iespējas apmaksāt pašvaldības rēķinus

2020. gada sākumā Daugavpils pilsētas dome, rūpējoties par iedzīvotājiem, paplašināja iespējas ātri un ērti veikt norēķinus ar pašvaldību. Tagad apmaksāt nekustamā īpašuma nodokli un Izglītības pārvaldes rēķinus par bērnu ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādēs skaidrā un bezskaidrā naudā varēs visās „MAXIMA” veikalu kasēs.

Analoģisku vienošanos gada sākumā noslēdza arī AADSO, tāpēc MAXIMA veikalu kasēs privātmāju iedzīvotāji tagad var norēķināties arī par atkritumu apsaimniekošanu. Līdz šim veikalu tīkla kasēs varēja apmaksāt SIA „DDzKSU” un AS „Daugavpils siltumtīkli” izrakstītos rēķinus.

Vairumā gadījumu rēķinu apmaksai iedzīvotāji izmanto internetbanku. Taču to cilvēku ērtībai, kas dažādu iemeslu dēļ izvēlas maksāt klātienē, pašvaldība parūpējās, lai tas būtu izdarāms pēc iespējas tuvāk viņu dzīvesvietai un par iespējami zemāku samaksu: komisijas maksa, ko iekasē starpnieks, ir 0,50 EUR. Tas ir krietni mazāk, nekā daudzās bankās.

Atgādinām, ka bez komisijas maksas rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem var apmaksāt to sniedzēju klientu apkalpošanas centros (DDzKSU – Liepājas ielā 21, AS „Daugavpils siltumtīkli” – 18.Novembra ielā 4). Nekustamā īpašuma nodokli iespējams apmaksāt vietnēs www.latvija.lv un www.epakalpojumi.lv, kā arī bezskaidrā naudā – Daugavpils pilsētas domes Informācijas birojā (Kr.Valdemāra ielā 1). Rēķinu par bērna ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādē bez komisijas maksas var apmaksāt skaidrā naudā Izglītības pārvaldes kasē (Saules ielā 7).

Daugavpils
 

Pievienot komentāru