Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 2. februāris 2020 | 20:14

«Muzikālajā bankā 2019» triumfē Dona dziesma «Es nāktu mājās»

LSM

Latvijas Radio 2 “Muzikālās bankas” finālšovā 1. februārī noskaidrota 2019. gada vērtīgākā dziesma. Šo titulu ieguva Dona dziesma "Es nāktu mājās".

Otro vietu ieguva "Triānas parka" un Intara Busuļa dziesma "Kamēr", bet trešo – "Singapūras satīna" (pied. Horens Stalbe) dziesma "Piededzini mann".

"Muzikālās bankas 2019" finālšovs jau otro gadu norisinājās Daugavpilī, no kurienes notika pasākuma tiešraide sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, Latvijas Radio 2 un Latvijas Televīzijā.

Līdz šim 20 gadu laikā finālšovā visvairāk lauru bija plūkusi grupa ''Prāta vētra'', četras reizes saņemot augstāko novērtējumu par dziesmām. Dons bija otrs titulētākais (iepriekš iegūstot vērtīgākās dziesmas titulu ar kompozīcijām “Signāls”, “Pēdējā vēstule” un “Pāriet bailes”).

Šogad Dons panācis "Prāta vētru" un ar četrām uzvarām dala titulētākā mākslinieka statusu.

Par vērtīgākās dziesmas titulu sacentās 15 popa un roka dziesmas, kuras Latvijas Radio 2 aptaujā guvušas vislielāko klausītāju un žūrijas atzinību. Izšķiroša nozīme bija finālšova tiešraides balsojumam, kurā skatītāji un klausītāji noteica pusi no kopvērtējuma rezultātiem. Otru pusi noteica balsotāji, kas aktīvi iesaistījās balsošanā līdz 23. janvārim, kā arī neatkarīgā mūzikas ekspertu padome.

LSM
 

Pievienot komentāru