Intervijas

29 marts

Vārda dienas:
Agija, Aldonis

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Sestdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Kultūra | 2. februāris 2020 | 20:14

«Muzikālajā bankā 2019» triumfē Dona dziesma «Es nāktu mājās»

LSM

Latvijas Radio 2 “Muzikālās bankas” finālšovā 1. februārī noskaidrota 2019. gada vērtīgākā dziesma. Šo titulu ieguva Dona dziesma "Es nāktu mājās".

Otro vietu ieguva "Triānas parka" un Intara Busuļa dziesma "Kamēr", bet trešo – "Singapūras satīna" (pied. Horens Stalbe) dziesma "Piededzini mann".

"Muzikālās bankas 2019" finālšovs jau otro gadu norisinājās Daugavpilī, no kurienes notika pasākuma tiešraide sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, Latvijas Radio 2 un Latvijas Televīzijā.

Līdz šim 20 gadu laikā finālšovā visvairāk lauru bija plūkusi grupa ''Prāta vētra'', četras reizes saņemot augstāko novērtējumu par dziesmām. Dons bija otrs titulētākais (iepriekš iegūstot vērtīgākās dziesmas titulu ar kompozīcijām “Signāls”, “Pēdējā vēstule” un “Pāriet bailes”).

Šogad Dons panācis "Prāta vētru" un ar četrām uzvarām dala titulētākā mākslinieka statusu.

Par vērtīgākās dziesmas titulu sacentās 15 popa un roka dziesmas, kuras Latvijas Radio 2 aptaujā guvušas vislielāko klausītāju un žūrijas atzinību. Izšķiroša nozīme bija finālšova tiešraides balsojumam, kurā skatītāji un klausītāji noteica pusi no kopvērtējuma rezultātiem. Otru pusi noteica balsotāji, kas aktīvi iesaistījās balsošanā līdz 23. janvārim, kā arī neatkarīgā mūzikas ekspertu padome.

LSM
 

Pievienot komentāru