Intervijas

9 jūlijs

Vārda dienas:
Asna, Asne, Zaiga

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Trešdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 29. janvāris 2020 | 19:00

25. aprīlī Daugavpilī norisināsies seriāla “Skrien Latvija” 2. posms

Daugavpils Domē uzsāka strādāt darba grupa, kuras uzdevums ir organizēt skrējienu. Darba grupu vada Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Darba grupā ir Latvijas skrējiena organizatoru, Sporta pārvaldes, dažādu pilsētas dienestu pārstāvji. Pirmā darba grupas sēde notika 28. janvārī. Darba kārtībā bija maršruta izstrāde.
Šogad “Skrien Latvija” norisināsies 10. reizi. Nolemts, ka starts un finišs skrējienam Daugavpilī būs pie Dubrovina parka Muzeja ielā. Būs 3 distances- pusmaratons, 10 km un 5 km. Par cik ļoti liels skits skrējiena dalībnieku brauc no citām pašvaldībām, arī ārvalstīm, tad organizatoru viens no uzdevumiem ir arī iepazīstināt ar skaistākajām Daugavpils vietām. Šogad skrējiena maršruts būs caur cietoksni un atpakaļ pa 18. novembra ielu uz Baznīckalnu.

Vairāk par skrējienu un reģistrāciju skrējienam:

http://bigbankskrienlatvija.lv/registrejies-2019/

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru