Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sports | 29. janvāris 2020 | 19:00

25. aprīlī Daugavpilī norisināsies seriāla “Skrien Latvija” 2. posms

Daugavpils Domē uzsāka strādāt darba grupa, kuras uzdevums ir organizēt skrējienu. Darba grupu vada Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Darba grupā ir Latvijas skrējiena organizatoru, Sporta pārvaldes, dažādu pilsētas dienestu pārstāvji. Pirmā darba grupas sēde notika 28. janvārī. Darba kārtībā bija maršruta izstrāde.
Šogad “Skrien Latvija” norisināsies 10. reizi. Nolemts, ka starts un finišs skrējienam Daugavpilī būs pie Dubrovina parka Muzeja ielā. Būs 3 distances- pusmaratons, 10 km un 5 km. Par cik ļoti liels skits skrējiena dalībnieku brauc no citām pašvaldībām, arī ārvalstīm, tad organizatoru viens no uzdevumiem ir arī iepazīstināt ar skaistākajām Daugavpils vietām. Šogad skrējiena maršruts būs caur cietoksni un atpakaļ pa 18. novembra ielu uz Baznīckalnu.

Vairāk par skrējienu un reģistrāciju skrējienam:

http://bigbankskrienlatvija.lv/registrejies-2019/

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru