Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Politika | 28. janvāris 2020 | 17:56

Daugavpilī viesojās ASV un Francijas vēstnieki

Janvāris Daugavpilij kļuva par diplomātisko sakaru mēnesi, jo mūsu pilsētu apmeklēja vairāki dažādu valstu vēstnieki. Pagājušajā nedēļā notika ASV vēstnieka Latvijā Džona Kārvaila un Francijas vēstnieces Odiles Supizonas vizītes.

Abi diplomātisko misiju pārstāvji tikās ar pilsētas vadību un apsprieda sadarbības paplašināšanas iespējas dažādās jomās. Vēstnieki pagodināja ar savu klātbūtni arī vairākus pasākumus. Džons Kārvails apmeklēja ASV Informācijas centru Latgales centrālajā bibliotēkā, lai svinīgi atklātu to jaunās, plašākās telpās. Pateicoties šim centram, kas darbojas ar Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības finansējumu, daudzi pilsētas un reģiona iedzīvotāji var uzlabot savas angļu valodas zināšanas, bet jaunieši var doties mācību braucienos uz Ameriku.

Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona apmeklēja Daugavpili kopā ar ekonomikas konsultantu Lūku Bojēru. Tiekoties ar Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, par galveno pārrunu tematu kļuva uzņēmuma „Axon Cable” tālāka attīstība, jo tuvākajā laikā tajā tiek plānots radīt 200 jaunas darba vietas. Tika pārrunātas arī jaunu Francijas investoru piesaistīšanas iespējas Daugavpilij, jo iepriekšējā sadarbības pieredze bijusi ļoti pozitīva.

Papildus ekonomisko jautājumu apspriešanai, Francijas vēstniece piedalījās arī vēstniecības rīkotās izstādes “Francijas un sabiedroto ieguldījums cīņā par Latvijas neatkarību 1918. - 1921. gadā” atklāšanā, kas notika 24. janvārī Latviešu kultūras centra otrā stāva foajē. Šī izstāde stāsta par grūto periodu Latvijas vēsturē - cīņu par neatkarību un valsts atzīšanu starptautiskajā līmenī.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru