Intervijas

14 jūlijs

Vārda dienas:
Oskars, Ritvars, Anvars

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Pirmdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 28. janvāris 2020 | 17:56

Daugavpilī viesojās ASV un Francijas vēstnieki

Janvāris Daugavpilij kļuva par diplomātisko sakaru mēnesi, jo mūsu pilsētu apmeklēja vairāki dažādu valstu vēstnieki. Pagājušajā nedēļā notika ASV vēstnieka Latvijā Džona Kārvaila un Francijas vēstnieces Odiles Supizonas vizītes.

Abi diplomātisko misiju pārstāvji tikās ar pilsētas vadību un apsprieda sadarbības paplašināšanas iespējas dažādās jomās. Vēstnieki pagodināja ar savu klātbūtni arī vairākus pasākumus. Džons Kārvails apmeklēja ASV Informācijas centru Latgales centrālajā bibliotēkā, lai svinīgi atklātu to jaunās, plašākās telpās. Pateicoties šim centram, kas darbojas ar Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības finansējumu, daudzi pilsētas un reģiona iedzīvotāji var uzlabot savas angļu valodas zināšanas, bet jaunieši var doties mācību braucienos uz Ameriku.

Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona apmeklēja Daugavpili kopā ar ekonomikas konsultantu Lūku Bojēru. Tiekoties ar Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, par galveno pārrunu tematu kļuva uzņēmuma „Axon Cable” tālāka attīstība, jo tuvākajā laikā tajā tiek plānots radīt 200 jaunas darba vietas. Tika pārrunātas arī jaunu Francijas investoru piesaistīšanas iespējas Daugavpilij, jo iepriekšējā sadarbības pieredze bijusi ļoti pozitīva.

Papildus ekonomisko jautājumu apspriešanai, Francijas vēstniece piedalījās arī vēstniecības rīkotās izstādes “Francijas un sabiedroto ieguldījums cīņā par Latvijas neatkarību 1918. - 1921. gadā” atklāšanā, kas notika 24. janvārī Latviešu kultūras centra otrā stāva foajē. Šī izstāde stāsta par grūto periodu Latvijas vēsturē - cīņu par neatkarību un valsts atzīšanu starptautiskajā līmenī.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru