Intervijas

9 jūlijs

Vārda dienas:
Asna, Asne, Zaiga

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Trešdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 25. janvāris 2020 | 15:33

Par Krievu kultūras centra vadītāju iecelta Nataļja Kožanova

Daugavpils.lv

23. janvārī ārkārtas Domes sēdē deputāti iecēla savu kolēģi Nataļju Kožanovu Krievu Kultūras centra vadītājas amatā.

Deputāte Nataļja Kožanova ir absolvējusi Daugavpils pedagoģisko universitāti, ieguvusi maģistra grādu krievu valodas, literatūras un vēstures specialitātē. Strādā par pedagogu Centra vidusskolā.

“Uzskatu, ka Krievu kultūras centram jāturpina attīstīties, jāiet laikam līdzi, jāizmanto jaunās tehnoloģijas, protams, saglabājot vērtīgās Krievu kultūras centra tradīcijas un paveikto. Mans uzdevums būs vairāk piesaistīt centra darbībā pilsētas jauniešus, skolēnus un pedagogus, jādibina jauni kolektīvi, jāveido izglītojošas, kultūras programmas, lai saglabātu arī jaunajā paaudzē krievu tautas vēsturi un kultūru”, skaidro savus galvenos uzdevumus Nataļja Kožanova.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru