Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Politika | 25. janvāris 2020 | 15:33

Par Krievu kultūras centra vadītāju iecelta Nataļja Kožanova

Daugavpils.lv

23. janvārī ārkārtas Domes sēdē deputāti iecēla savu kolēģi Nataļju Kožanovu Krievu Kultūras centra vadītājas amatā.

Deputāte Nataļja Kožanova ir absolvējusi Daugavpils pedagoģisko universitāti, ieguvusi maģistra grādu krievu valodas, literatūras un vēstures specialitātē. Strādā par pedagogu Centra vidusskolā.

“Uzskatu, ka Krievu kultūras centram jāturpina attīstīties, jāiet laikam līdzi, jāizmanto jaunās tehnoloģijas, protams, saglabājot vērtīgās Krievu kultūras centra tradīcijas un paveikto. Mans uzdevums būs vairāk piesaistīt centra darbībā pilsētas jauniešus, skolēnus un pedagogus, jādibina jauni kolektīvi, jāveido izglītojošas, kultūras programmas, lai saglabātu arī jaunajā paaudzē krievu tautas vēsturi un kultūru”, skaidro savus galvenos uzdevumus Nataļja Kožanova.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru