Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Politika | 25. janvāris 2020 | 15:32

Francijas vēstniece Odile Supizona apmeklēja Daugavpili

Liepajniekiem.lv

24. janvārī Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona (Odile Soupison) oficiālā vizītē apmeklēja Daugavpili, kuras laikā kopā arī vēstniecības padomnieku ekonomikas jautājumos Lūku Bojeru (Luc Boyer) tikās ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu.

Par galveno sarunas tēmu kļuva jautājums par uzņēmuma «Axon Cable» tālāko attīstību, jo tuvākajā laikā tajā tiks veidotas 200 jaunas darba vietas. Odile Supizona un Lūks Bojers apsprieda arī iespējas, kā piesaistīt uz Daugavpili jaunus Francijas investorus, jo iepriekšējā sadarbības pieredze ir bijusi ļoti pozitīva. Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš atzīmēja, ka Daugavpils pilsētai ir vitāli svarīgi, lai uz šejieni nāktu investīcijas un tiktu veidotas jaunas darba vietas, tāpēc Domes vadība vienmēr ļoti uzmanīgi seko līdzi uzņēmuma «Axon Cable» darba gaitām.

Francijas vēstnieces vizīte noslēgsies ar izstādes „Francijas un sabiedroto ieguldījums cīņā par Latvijas neatkarību (1918-1921)” atklāšanu šodien, 24. janvārī, Daugavpils Latviešu kultūras centra 2. stāva foajē (Vienības nams, Rīgas iela 22).

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru