Intervijas

9 jūlijs

Vārda dienas:
Asna, Asne, Zaiga

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Trešdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 25. janvāris 2020 | 15:32

Francijas vēstniece Odile Supizona apmeklēja Daugavpili

Liepajniekiem.lv

24. janvārī Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona (Odile Soupison) oficiālā vizītē apmeklēja Daugavpili, kuras laikā kopā arī vēstniecības padomnieku ekonomikas jautājumos Lūku Bojeru (Luc Boyer) tikās ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu.

Par galveno sarunas tēmu kļuva jautājums par uzņēmuma «Axon Cable» tālāko attīstību, jo tuvākajā laikā tajā tiks veidotas 200 jaunas darba vietas. Odile Supizona un Lūks Bojers apsprieda arī iespējas, kā piesaistīt uz Daugavpili jaunus Francijas investorus, jo iepriekšējā sadarbības pieredze ir bijusi ļoti pozitīva. Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš atzīmēja, ka Daugavpils pilsētai ir vitāli svarīgi, lai uz šejieni nāktu investīcijas un tiktu veidotas jaunas darba vietas, tāpēc Domes vadība vienmēr ļoti uzmanīgi seko līdzi uzņēmuma «Axon Cable» darba gaitām.

Francijas vēstnieces vizīte noslēgsies ar izstādes „Francijas un sabiedroto ieguldījums cīņā par Latvijas neatkarību (1918-1921)” atklāšanu šodien, 24. janvārī, Daugavpils Latviešu kultūras centra 2. stāva foajē (Vienības nams, Rīgas iela 22).

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru