Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Politika | 25. janvāris 2020 | 15:31

ASV vēstnieks apmeklē Daugavpili

Publicitātes foto

No 22. līdz 23. janvārim ASV vēstnieks Latvijā Džons Kārvails oficiālā vizītē viesojās Daugavpilī.

Vizītes laikā vēstnieks apmeklēja ASV Informācijas centru Latgales centrālajā bibliotēkā, lai svinīgi atklātu jaunas, plašākas centra telpas bibliotēkā.

Centra jaunais izvietojums ļaus turpināt darbu pie krājuma attīstības, kā arī paplašināt sadarbības partneru loku un piedāvāto izglītojošo, informatīvo un izklaidējošo pasākumu spektru.

Vizītes laikā vēstnieks tikās ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, pārrunājot dažādus politikas, ekonomikas un kultūras jautājumus, kā arī viesojās Marka Rotko mākslas centrā.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru