Intervijas

9 jūlijs

Vārda dienas:
Asna, Asne, Zaiga

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Trešdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 25. janvāris 2020 | 15:31

ASV vēstnieks apmeklē Daugavpili

Publicitātes foto

No 22. līdz 23. janvārim ASV vēstnieks Latvijā Džons Kārvails oficiālā vizītē viesojās Daugavpilī.

Vizītes laikā vēstnieks apmeklēja ASV Informācijas centru Latgales centrālajā bibliotēkā, lai svinīgi atklātu jaunas, plašākas centra telpas bibliotēkā.

Centra jaunais izvietojums ļaus turpināt darbu pie krājuma attīstības, kā arī paplašināt sadarbības partneru loku un piedāvāto izglītojošo, informatīvo un izklaidējošo pasākumu spektru.

Vizītes laikā vēstnieks tikās ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, pārrunājot dažādus politikas, ekonomikas un kultūras jautājumus, kā arī viesojās Marka Rotko mākslas centrā.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru