Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sports | 25. janvāris 2020 | 14:33

Latvijas daiļslidotājs Vasiļjevs sasniedz 6.vietu Eiropas čempionātā

AP

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs ceturtdien Eiropas čempionātā Austrijā izvēles programmā sasniedza personiskajam rekordam tuvu rezultātu, ar ko gan bija par maz, lai kopvērtējumā pakāptos augstāk par 6. vietu, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarēja izcili brīvo programmu noslidojušais Krievijas čempions Dmitrijs Alijevs ar 272,89 punktiem, pjedestāla zemākos pakāpienus ieņemot viņa 16 gadus vecajam tautietim Arturam Danieljanam (246,74) un Gruzijas daiļslidotājam Morisi Kvitelašvili (246,71).

Vasiļjeva izvēles slidojums tiesnešu skatījumā bija 152,23 punktu vērts, bet summā viņš sacensībās iekrāja 232,67 punktus. Savu labāko rezultātu Vasiļjevs sasniedza šosezon "Grand Prix" posmā Maskavā, kur 20 gadu vecais daugavpilietis ieguva 241,09 punktus un 154,01 punktu izvēles programmā.

Vēl līdz izvēles slidojuma vidum Deniss izlaida vienu trīskāršo lēcienu un ne visi citi lēcieni izdevās tīri, taču programmas otrajā pusē viņš sasparojās un parādīja labu sniegumu. Denisa mākslinieciskais izpildījums ierasti bija augstā līmenī, tomēr izredzes uz lielāku punktu guvumu piezemēja arī tas, ka Šveices trenera Stefana Lambjēla audzēkņa arsenālā nav četrkāršu lēcienu. Izvēles programmā Deniss bija septītais labākais.

Pēc trešdien noslidotās īsās programmas Vasiļjevs ieņēma 5.vietu. Līderpozīcijās izvirzījās Čehijas daiļslidotājs Mihals Bržezina, kam trijniekā sekoja Alijevs un Danieljans. Bržezinam neveiksmīgs izvērtās izvēles slidojums, kas viņu summā atvirzīja uz 7.vietu.

Īsajā programmā startēja 35 daiļslidotāji. Šosezon vairs neslido spānis Havjers Fernandess, kurš Eiropas čempionātos palika nepārspēts kopš 2013.gada.

Pērn Eiropas čempionātā Vasiļjevs ierindojās 11.vietā, bet vēl gadu iepriekš bija ceturtais.

Dejās uz ledus Latviju pārstāvošie Aurēlija Ipolito/Džeitī Mičels ceturtdien ritma dejā palika pēdējie 27.vietā un nekvalificējās sacensību turpinājumam izvēles dejā. Sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēs Angelina Kučvaļska, kam īsās programmas slidojums paredzēts piektdien.

Eiropas čempionāts Grācas pilsētā noslēgsies svētdien, 26. janvārī, ar paraugdemonstrējumiem.

LSM

Pievienot komentāru