Intervijas

28 septembris

Vārda dienas:
Lana, Sergejs, Svetlana

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
.. 2 m/s
Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 22. janvāris 2020 | 17:33

Tūrisma izstādēs Viļņā un Rīgā popularizēs Daugavpils tūrisma piedāvājumu

Šomēnes Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra piedalīsies divās starptautiskajās tūrisma izstādēs Viļņā un Rīgā, kur popularizēs Daugavpils pilsētas daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu.

Jau šajā nedēļas nogalē, no 24. līdz 26. janvārim, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “Adventur 2020”, kur aģentūras pārstāvji Daugavpils pilsētas stendā iepazīstinās lietuviešus ar tūrisma jaunumiem, aktualitātēm, kā arī ar pilsētas plašo tūrisma piedāvājumu. Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāti tūrisma mārketinga materiāli par pilsētu un Daugavpils cietoksni lietuviešu valodā, kā arī Daugavpils tūrisma objektu sagatavotie informatīvie materiāli. Ir sagatavota arī praktiska informācija lietuviešu valodā par populārākajiem apskates objektiem pilsētā, ekskursiju piedāvājumiem tūristu grupām, lielākajiem pasākumiem, kas šogad norisināsies Daugavpilī.

Viļņas izstādes apmeklētāji tiks aicināti izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus, braucot ar vilcienu Viļņa-Daugavpils-Viļņa, kas kursē sestdienās un svētdienās. Sestdien un svētdien Daugavpils stendā notiks dažādas aktivitātes sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru un Daugavpils inovāciju centru.

Savukārt, no 31. janvāra līdz 2. februārim, Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kas ir lielākais gada notikums Latvijas tūrisma nozarē. Šogad izstādē pirmo reizi Daugavpils piedalīsies ar savu stendu. Apmeklētājiem tiks piedāvāti jaunākie tūrisma mārketinga materiāli – jaunā Daugavpils pilsētas tūrisma karte, kas satur atjaunoto informāciju par tūrisma piedāvājumiem, kā arī informāciju par pilsētas jaunajiem tūrisma objektiem, tūrisma ceļvedis “Daugavpils”, kurā ir apkopota vispusīga informācija par apskates objektiem, Daugavpils cietoksni, Daugavpils Marka Rotko mākslas centru, Šmakovkas muzeju, muzejiem un ekspozīcijām, sakrālo mantojumu, kultūras centriem, Daugavpils teātri, amatniekiem, aktīvo atpūtu, ēdināšanas iespējām un naktsmītnēm, jaunais ceļvedis “Pastaiga pa Daugavpils cietoksni”, Daugavpils pilsētas un novada aktīvās atpūtas tūrisma karte, informācija par gada lielākajiem pasākumiem, kā arī pilsētas tūrisma objektu informatīvie materiāli. Izstādes otrajā dienā, 1. februārī, Daugavpils stendā darbosies Daugavpils sikspārņu centrs ar dažādām aktivitātēm. Savukārt, svētdien, izstādes noslēguma dienā, stenda apmeklētājus pārsteigs Daugavpils inovāciju centra eksperimenti.

Dalība starptautiskajās tūrisma izstādēs sniedz lielisku iespēju prezentēt Daugavpils pilsētas tūrisma piedāvājumu plašai publikai. Tas ir efektīvs veids, kā ar savu piedāvājumu iepazīstināt kā nozares profesionāļus, tā arī potenciālos pilsētas viesus.

Informāciju sagatavoja:
Anna Burlakova
Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
Tālr.: +371 65422818; +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv
Web: www.visitdaugavpils.lv
Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel
www.facebook.com/Daugavpils.cietoksnis
www.facebook.com/SmakovkasMuzejs

Daugavpils
 

Pievienot komentāru