Intervijas

28 septembris

Vārda dienas:
Lana, Sergejs, Svetlana

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Pirmdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
.. 2 m/s
Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 20. janvāris 2020 | 19:11

Daugavpilī jubileju gads

2020. gads ir īpašs Daugavpilij: pilsētas jubiuleja-745 gadi. 100 gadi kopš pilsētai dots Daugavpils vārds un Daugavpils kļuva par pilnvērtīgu Latvijas sastāvdaļu, aprit 95 gadi Daugavpils ģerbonim un 80 gadi Latgales Dziesmusvētkiem.

Visi šie notikumi būs ievīti Pilsētas svētku programmā. Svētki norisināsies 5.-7. jūnijā.

Daugavpilieši ļoti mīl Pilsētas svētkus, tāpēc organizatoru priekšā sarežģīts uzdevums- ar ko pārsteigt un iepriecināt.

Pirmkārt, būs nodrošināts, lai paši pilsētnieki būtu aktīvi svētku dalībnieki. Būs Daugavpils radošo kolektīvu koncerti, amatnieku darinājumu demonstrēšana, visi kopā iesim Pilsētas svētku gājienā, rādīsim savas prasmes sportiskās aktivitātēs…

Otrkārt, lielā skatuve, kur varēsim baudīt uzaicināto mākslinieku priekšnesumus. Noteikti būs jau iemīļoti mākslinieki, kuri radīs īpašu svētku noskaņojumu. Protamas neizpaliks arī svētku salūts daugavmalā.

Svētdien Pilsētas svētki pārcelsies uz Stropiem, kur notiks Latgales Dziesmusvētki, pirmo reizi brīvdabā izskanēs Māras Zālītes un Jāņa Lūsēna rokopera “Kaupēn, mans mīļais”.

Aicinām visus pilsētniekus un viesus apmeklēt Daugavpils jubilejas svinības. Jūsu smaidi noteikti bagātinās šos svētkus!

Daugavpils
 

Pievienot komentāru