Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

19 februāris

Vārda dienas:
Zane, Zuzanna

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 18. janvāris 2020 | 18:18

Daugavpilī likvidē nelikumīgu marihuānas audzētavu

Publicitātes foto

Valsts policijai izdevies uziet un likvidēt nelikumīgu marihuānas audzētavu un aizdomās par noziedzīgu nodarījumu aizturēt kādu 1982. gadā dzimušu vīrieti, portāls "Delfi" uzzināja Valsts policijā.

Latgales reģiona pārvalde savā rīcībā bija ieguvusi informāciju par personu, kura, iespējams, savā īpašumā nelikumīgi audzē un uzglabā marihuānu. Kriminālprocesā pieņemts lēmums veikt kratīšanu kāda 1982. gadā dzimuša vīrieša privātmājā.

14. janvārī, ierodoties īpašumā, kurš atrodas Daugavpils pilsētas teritorijā, policisti konstatējuši, ka privātmājas iekštelpās ierīkota nelegāla marihuānas audzētava, kas aprīkota ar speciālām iekārtām tās audzēšanai. Kopumā apskates laikā atrasti astoņi marihuānas stādi. Tāpat dzīvojamajā mājā glabājusies gatavā produkcija – novākta un izžāvēta marihuāna, kuras svars ir aptuveni kilograms, kā arī audzēšanai nepieciešamās iekārtas.

Notikuma vietā aizturēts arī iespējamais vainīgais – 1982. gadā dzimis vīrietis. Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzes lokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis nesaistīts ar brīvības atņemšanu.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu. Nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Savukārt aizturētajam vīrietim par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 256. panta 2. daļas - par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu lielās platībās, vai ja to izdarījusi organizēta grupa. Likumā paredzētais sods ir brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Delfi

Pievienot komentāru