Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

22 janvāris

Vārda dienas:
Austris

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 15. janvāris 2020 | 17:34

Noslēdzās Ziemassvētku labdarības akcija "Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs"

No 2019.gada 20. novembra līdz 2020.gada 10. janvārim norisinājās Sociālā dienesta un LSK Daugavpils pilsētas komitejas rīkotā Ziemassvētku labdarības akcija "Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs", kura šogad tika veltīta jauniešiem bāreņiem, lai palīdzētu viņiem iekārtot dzīvokli un iegādāties sadzīves priekšmetus.

Piedalīties šajā akcija tika aicināti 25 pilngadīgie bāreņi, kuri saņēma dzīvokļus no Daugavpils pašvaldības. Ar viņiem cieši sadarbojās Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu nodaļas pilngadīgām personām sektora speciālisti. 14.janvārī Dienas centrā “Saskarsme” Liepājas ielā 4 notika atbalstītāju un jauniešu tikšanās, kur jaunieši bāreņi saņēma pateicības dāvanas.
    Daugavpils domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja, LSK Daugavpils pilsētas komitejas vadītāja Helēna Soldatjonoka atzīmēja, ka akcijā bija ļoti veiksmīga, tajā piedalījās ap 40 ziedotāju, kuri ir juridiskās personas: mācību iestādes, pašvaldības un valsts iestādes, nevalstiskās organizācijas, pilsētas uzņēmumi. Daugavpils iedzīvotāji arī aktīvi piedalījās akcijā un ziedoja gan sadzīves priekšmetus, mēbeles, sadzīves tehniku, gan naudu. Kopā tika saziedoti gandrīz 3000 euro.

   Pasākumā piedalījās 16 jaunieši, kas 2019.gadā uzsāka pastāvīgu dzīvi un pieteicās dalībai akcijā. Viņi saņēma dāvanu kartes 150 eiro vērtībā sadzīves tehnikas iegādei. Bez tam katram jaunietim tika pasniegtas dāvanas no LSK un dažādām organizācijām un biedrībām. LSK Daugavpils komitejas noliktavā Ventspils ielā 22 ir atsevišķa telpa, kurā izvietotas dažādas sadzīvē noderīgas lietas, ko saziedojuši pilsētas iedzīvotāji, un pilngadīgie bāreņi var saņemt tur sev nepieciešamo dzīvokļu aprīkošanai.

Latvijas Sarkanā Krusta punktā Ventspils ielā 22 var vērsties:

Otrdienās 15.00 – 18.00
Trešdienās 12.00 – 18.00
Ceturtdienās 15.00 – 18.00

Sociālais dienests un Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja sirsnīgi pateicas visiem akcijas akcija "Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs" dalībniekiem, labdariem un ziedotājiem un cer, ka šāda veida labdarības pasākumi Daugavpilī veiksmīgi turpināsies !

Daugavpils
 

Pievienot komentāru