Intervijas

5 jūnijs

Vārda dienas:
Igors, Ingvars, Margots

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Piektdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 15. janvāris 2020 | 17:34

Noslēdzās Ziemassvētku labdarības akcija "Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs"

No 2019.gada 20. novembra līdz 2020.gada 10. janvārim norisinājās Sociālā dienesta un LSK Daugavpils pilsētas komitejas rīkotā Ziemassvētku labdarības akcija "Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs", kura šogad tika veltīta jauniešiem bāreņiem, lai palīdzētu viņiem iekārtot dzīvokli un iegādāties sadzīves priekšmetus.

Piedalīties šajā akcija tika aicināti 25 pilngadīgie bāreņi, kuri saņēma dzīvokļus no Daugavpils pašvaldības. Ar viņiem cieši sadarbojās Sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu nodaļas pilngadīgām personām sektora speciālisti. 14.janvārī Dienas centrā “Saskarsme” Liepājas ielā 4 notika atbalstītāju un jauniešu tikšanās, kur jaunieši bāreņi saņēma pateicības dāvanas.
    Daugavpils domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja, LSK Daugavpils pilsētas komitejas vadītāja Helēna Soldatjonoka atzīmēja, ka akcijā bija ļoti veiksmīga, tajā piedalījās ap 40 ziedotāju, kuri ir juridiskās personas: mācību iestādes, pašvaldības un valsts iestādes, nevalstiskās organizācijas, pilsētas uzņēmumi. Daugavpils iedzīvotāji arī aktīvi piedalījās akcijā un ziedoja gan sadzīves priekšmetus, mēbeles, sadzīves tehniku, gan naudu. Kopā tika saziedoti gandrīz 3000 euro.

   Pasākumā piedalījās 16 jaunieši, kas 2019.gadā uzsāka pastāvīgu dzīvi un pieteicās dalībai akcijā. Viņi saņēma dāvanu kartes 150 eiro vērtībā sadzīves tehnikas iegādei. Bez tam katram jaunietim tika pasniegtas dāvanas no LSK un dažādām organizācijām un biedrībām. LSK Daugavpils komitejas noliktavā Ventspils ielā 22 ir atsevišķa telpa, kurā izvietotas dažādas sadzīvē noderīgas lietas, ko saziedojuši pilsētas iedzīvotāji, un pilngadīgie bāreņi var saņemt tur sev nepieciešamo dzīvokļu aprīkošanai.

Latvijas Sarkanā Krusta punktā Ventspils ielā 22 var vērsties:

Otrdienās 15.00 – 18.00
Trešdienās 12.00 – 18.00
Ceturtdienās 15.00 – 18.00

Sociālais dienests un Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja sirsnīgi pateicas visiem akcijas akcija "Šai Pasaulei Tu esi vajadzīgs" dalībniekiem, labdariem un ziedotājiem un cer, ka šāda veida labdarības pasākumi Daugavpilī veiksmīgi turpināsies !

Daugavpils
 

Pievienot komentāru