Intervijas

9 jūlijs

Vārda dienas:
Asna, Asne, Zaiga

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Piektdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 13. janvāris 2020 | 19:20

Nedēļas vidū vietām sagaidāmi siltuma rekordi

meteolapa.lv

Šonedēļ silts laiks turpināsies un nedēļas vidū vietām gaidāmi siltuma rekordi, liecina prognozes.

Visu nedēļu valdošie būs dienvidu, dienvidrietumu vēji, kas otrdien un trešdien būs stipri, piekrastē brīžiem nedaudz pārsniedzot 20 metrus sekundē, bet citās dienās vējš būs lēnāks, dažbrīd ļaujot sabiezēt miglai.

Nokrišņu šonedēļ būs maz - no otrdienas līdz ceturtdienai brīžiem nedaudz līs, citās dienās, ja arī kādi nokrišņi būs, tikpat kā nemanāmi.

Gaisa temperatūra lielākoties +1..+8 grādi, dažās naktīs, galvenokārt, valsts austrumos līdz 0..-3 grādiem.

Tālākas prognozes rāda, ka janvāra pēdējās desmit dienās pastāv lielāka iespēja, ka ir dažu dienu vēsāka laika periods, bet noturīgs, pamatīgs sals un sniegs gan joprojām netiek prognozēts.
 

LSM

Pievienot komentāru