Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

29 janvāris

Vārda dienas:
Aivars, Valērijs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 10. janvāris 2020 | 23:49

Sprādzienā uz dzelzceļa Daugavpilī cietuši divi cilvēki

LDZ

Šo trešdien uz dzelzceļa Daugavpilī cietuši divi Latvijas dzelzceļa darbinieki, kuri strādājot izmantojuši skābekļa balonu, kas eksplodējis. Notikušo izmeklē Valsts darba inspekcija, tā aģentūrai LETA apliecināja Valsts darba inspekcijas vadītājs Jānis Butāns.

"Varu apstiprināt, ka šāds notikums ir noticis "Latvijas dzelzceļa" struktūrvienībā Daugavpilī. Darbinieki veikuši darbības ar skābekļa balonu, šo darbību laikā tas ir eksplodējis. Eksplozijas rezultātā divi darbinieki guvuši traumas un nogādāti slimnīcā. Par viņu veselības stāvokli mēs informāciju nevaram sniegt. Saistībā ar negadījumu notiek notikušā apstākļu noskaidrošana," saka “Latvijas dzelzceļa” pārstāve Ella Pētermane.

Tāpat nav arī zināmi eksplozijas iemesli.

LSM

Pievienot komentāru