Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

29 janvāris

Vārda dienas:
Aivars, Valērijs

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 3. janvāris 2020 | 19:41

VID apturējis licenci 'Dinaz' degvielas uzpildes stacijām

Valsts ieņēmumu dienests (VID) apturējis licenci 19 no 20 zīmola "Dinaz" degvielas uzpildes stacijām, kas pieder SIA "Latvijas nacionālā naftas kompānija", ziņo "lsm.lv"

Tas nozīmē, ka legāli šīs stacijas degvielu tirgot nedrīkst. Lauvas tiesu šīs degvielas uzpildes stacijas atrodas Latgalē.

"Tika konstatēts pēc ilgstošas sarakstes un uzņēmumu konsultēšanas, ka diemžēl līdz pat decembra pēdējai dienai "Latvijas nacionālā naftas kompānija", kurai pieder "Dinaz" uzpildes stacijas, nav izpildījusi noteikumus par kases sistēmām, kas gan pieņemti jau pirms sešiem gadiem," intervijā Latvijas Radio sacījusi VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

"Šāda veida stacijas darboties vairs nedrīkst šajā gadā. Kompānija bija darījusi zināmu, ka viņiem ir noslēgts līgums un ir grafiks, ka līdz februārim viņi to izdarīs. Bet, sazinoties ar viņu apkalpojošo uzņēmumu, tika iegūta informācija, ka šādas vienošanās nav," viņa turpinājusi.

Degvielas tirgotāja SIA "Latvijas nacionālā naftas kompānija" (iepriekš "RusLatNafta") apgrozījums 2018. gadā bija 15,002 miljoni eiro, kas ir par 23,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi pieauga 4,4 reizes un bija 727 446 eiro, liecina LETA arhīvs.

Uzņēmums nodarbojas ar degvielas mazumtirdzniecību degvielas uzpildes stacijās. "Latvijas nacionālā naftas kompānija" reģistrēta 2000. gadā ar nosaukumu "Dinaz Group". 2003. gada maijā kompānija mainīja nosaukumu uz "RusLatNafta", bet 2016. gada sākumā pārtapa par "Latvijas nacionālo naftas kompāniju". Kompānijas pamatkapitāls ir 28 400 eiro, bet tās vienīgais īpašnieks ir Apvienotajā Karalistē reģistrētā "Doriland Investments", kamēr patiesā labuma guvējs uz pilnvarojuma līguma pamata, pēc "Firmas.lv" datiem, ir Aleksandrs Vanags.

Delfi
 

Pievienot komentāru