Intervijas

26 septembris

Vārda dienas:
Gundars, Knuts, Kurts

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Sestdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. janvāris 2020 | 19:35

Pirmais tramvajs atkal kursē ierastajā maršrutā

2. janvārī daudzus Daugavpils iedzīvotājus, kuri izmanto sabiedrisko transportu, sagaidīja patīkams pārsteigums – atsākās kustība tramvaja pirmā maršruta posmā no Cietokšņa ielas līdz Stacijas ielai.

Vairākus mēnešus tas bija slēgts un tramvaju kustība tika organizēta līdz Cietoksnim. Tagad pasažieri varēs izmantot ierasto maršrutu. Lai gan atgriešanās līdzšinējā režīmā nozīmē, ka atpalikšanas no grafika, ar ko, diemžēl, bija jāsaskaras remontdarbu laikā, vairs nebūs, „Daugavpils Satiksmes” vadība brīdina, ka tuvākajā nedēļā joprojām ir iespējamas kustības grafika nelielas nobīdes.

Posms līdz Stacijas ielai ir pilsētas centrā īstenojamā tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas projekta sarežģītākā daļa. Pašlaik šeit jāveic pēdējie nelielie darbi un labiekārtošana.

Pēc kāda laika celtnieki plāno sākt tehnoloģisko pārtraukumu, pēc kura darbi turpināsies. Visu projektu (“A” daļa) plānots pabeigt šīs vasaras beigās.

„Daugavpils Satiksme” atgādina, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgiem Stacijas ielā, jo daudzi jau ir aizmirsuši par tramvaju kustību šajā vietā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru