Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

29 janvāris

Vārda dienas:
Aivars, Valērijs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 3. janvāris 2020 | 19:35

Pirmais tramvajs atkal kursē ierastajā maršrutā

2. janvārī daudzus Daugavpils iedzīvotājus, kuri izmanto sabiedrisko transportu, sagaidīja patīkams pārsteigums – atsākās kustība tramvaja pirmā maršruta posmā no Cietokšņa ielas līdz Stacijas ielai.

Vairākus mēnešus tas bija slēgts un tramvaju kustība tika organizēta līdz Cietoksnim. Tagad pasažieri varēs izmantot ierasto maršrutu. Lai gan atgriešanās līdzšinējā režīmā nozīmē, ka atpalikšanas no grafika, ar ko, diemžēl, bija jāsaskaras remontdarbu laikā, vairs nebūs, „Daugavpils Satiksmes” vadība brīdina, ka tuvākajā nedēļā joprojām ir iespējamas kustības grafika nelielas nobīdes.

Posms līdz Stacijas ielai ir pilsētas centrā īstenojamā tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas projekta sarežģītākā daļa. Pašlaik šeit jāveic pēdējie nelielie darbi un labiekārtošana.

Pēc kāda laika celtnieki plāno sākt tehnoloģisko pārtraukumu, pēc kura darbi turpināsies. Visu projektu (“A” daļa) plānots pabeigt šīs vasaras beigās.

„Daugavpils Satiksme” atgādina, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgiem Stacijas ielā, jo daudzi jau ir aizmirsuši par tramvaju kustību šajā vietā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru