Intervijas

4 aprīlis

Vārda dienas:
Ārvalda, Ārvaldis, Ārvalda, Herta, Valda

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Sestdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Notikumi | 29. decembris 2019 | 22:23

Divas personas notiesā par autovadītāju apliecību viltošanu

F64

Rēzeknes tiesa piemērojusi brīvības atņemšanu un piespiedu darbu divām personām, kuras bija iesaistītas autovadītāju apliecību viltošanā, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

Spriedums liecina, ka 2015. gadā trīs personas vienojās par Latvijas transportlīdzekļu vadītāju apliecību viltošanu un viltoto vadītāju apliecību realizēšanu. Katram apsūdzētajam bija iedalīti savi pienākumi.

Viltoto apliecību pircējus sameklēja, izmantojot sludinājumu portālus. Pircējiem viltotājiem bija jānosūta vadītāju apliecību izgatavošanai nepieciešamie dokumenti - medicīniskās apliecības un pases kopijas.

Kopumā noziedzniekiem izdevās viltot deviņas vadītāju apliecības. Viena apliecība izmaksājusi 200 eiro. Kopumā izdevās realizēt sešas apliecības, savukārt trīs vadītāju apliecības netika realizētas, jo tās izņēma kratīšanā.

Vienam apsūdzētajam tiesa piesprieda brīvības atņemšanu uz diviem gadiem pieciem mēnešiem. Šajā sodā gan ieskaitīts sods arī par citiem noziegumiem.

Savukārt otrajam apsūdzētajam tiesa piesprieda 270 stundas piespiedu darba.

Pret trešo lietā iesaistīto personu kriminālprocess izbeigts sakarā ar viņa nāvi.

Delfi

Pievienot komentāru