Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 20. decembris 2019 | 18:23

Daugavpils Tūrisma informācijas centrā var iegādāties jaunizdoto grāmatu par Vienības namu

Daugavpils Tūrisma informācijas centrā var iegādāties grāmatu “Spītā pacelties. Vienības nams laikos un nelaikos”, kas ir veltīta Vienības namam. Tā ir vienīgā grāmata Vienības nama vēsturē un tās autors ir Dainis Īvāns.

Katrā grāmatas lapaspusē ir atrodama vērtīga informācija par Vienības namu laika griežos – par ēkas būvniecības ieceri un nozīmi Daugavpilij un Latvijai, par arhitekta Vernera Vitanda ieguldījumu un darbu, par nama likteni dažādos laika periodos un atjaunošanu Atmodas laikā, kā arī par Vienības nama darbību mūsdienās. Šī ekskluzīvā grāmata latviešu, angļu un krievu valodā ir papildināta ar vēsturiskajām un mūsdienu fotogrāfijām. Grāmatas vāka dizaina un mākslinieciskā noformējuma autore – Liene Kancāne. Tas ir vienīgais izdevums par Vienības namu kopš 1940. gada, kad bija izdota mazā skavota brošūra.

Grāmata “Spītā pacelties. Vienības nams laikos un nelaikos” ir iegādājama Daugavpils Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 22a, Vienības nams, Daugavpils) un šī ir vienīgā vieta, kur to var nopirkt. Grāmata ir izdota limitētā tirāžā, tās cena ir 7,91 EUR.

Grāmatu izdevis Daugavpils Latviešu kultūras centrs, pateicoties Vienības nama arhitekta Vernera Vitanda dēla Egila Vitanda (ASV) finansiālajam atbalstam.

 

Informāciju sagatavoja:
Anna Burlakova

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra

Tālr.: +371 65422818; +371 26444810

E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

www.facebook.com/Daugavpils.cietoksnis

www.facebook.com/SmakovkasMuzejs

Daugavpils
 

Pievienot komentāru