Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 18. decembris 2019 | 18:28

Ziemassvētku noskaņas Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

Tuvojoties gada krāšņākajiem svētkiem, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina apmeklēt muzeja Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākumu, kas norisināsies jau šo ceturtdien, 19. decembrī plkst. 16.00.

Līdz ar Daugavpils pilsētas svētku pārvērtībām, Ziemassvētku noskaņas ienākušas arī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā. Aizvadītajā nedēļā atklāta Aleksandras Čudnovskas eglīšu rotājumu izstāde “Ziemassvētku mirdzums”. Tā apskatāma līdz pat nākamā gada 23. februārim.

Bet jau šo ceturtdien daugavpiliešus un pilsētas viesus aicinām izbaudīt Ziemassvētku noskaņas Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā. Arī šogad mūsu mākslinieki sagatavojuši īpašu svētku noformējumu muzeja iekštelpām un pagalmam.

Svinīgais Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākums Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā notiks jau ceturtdien, 19. decembrī plkst. 16.00.

 

Gunta Ločmele

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja

sabiedrisko attiecību speciāliste

gunta.locmele@daugavpils.lv

tālr.: 20203713, 26114003

www.dnmm.lv

Daugavpils
 

Pievienot komentāru