Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 18. decembris 2019 | 18:26

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

22. decembrī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radoša nodarbība. Tajā bērniem un vecākiem būs iespēja darināt un dekorēt rotājumus Ziemassvētku eglītei.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā līdz 23. februārim atvērta izstāde “Ziemassvētku brīnums”. Tajā apskatāma mākslinieces un dizaina zīmola “ALC ART” dibinātājas Aleksandras Čudnovskas eglīšu rotājumu kolekcija, kas papildināta ar Aleksandras mammas – mākslinieces Tamāras Čudnovskas izgatavotajām autorlellēm un dekoriem.

Iedvesmojoties no šīs izstādes un talantīgā mākslinieču tandēma, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja speciālisti bērnus un viņu vecākus “Ģimenes dienā” aicina kopīgi izgatavot eglīšu rotājumus, ar ko izrotāt savas ģimenes Ziemassvētku eglīti.

“Ģimenes dienas” radošā darbnīca Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies jau šo svētdien, 22. decembrī no plkst. 13.00 līdz 14.00. Ģimenes biļetes cena – 3,50 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīcijas un izstāžu apskate. Muzejs nodrošina nepieciešamos materiālus eglīšu rotājumu izgatavošanai, tomēr, lai darbs ritētu raitāk, aicinām līdzi paņemt savu otiņu krāsošanai.

 

Gunta Ločmele

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja

sabiedrisko attiecību speciāliste

gunta.locmele@daugavpils.lv

tālr.: 20203713, 26114003

www.dnmm.lv

Daugavpils
 

Pievienot komentāru