Intervijas

9 augusts

Vārda dienas:
Genoveva, Madara

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Sestdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Svētdiena
Nakts
16 .. 18 C
Rīts
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. decembris 2019 | 20:10

Ar 1. janvāri mainīsies Krievu vidusskolas-liceja nosaukums

12. decembrī Domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu mainīt Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja nosaukumu uz Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolu- liceju.

Liceja direktore Irina Paura skaidroja, ka šāds lēmums ir pieņemts koleģiāli skolas padomes sēdē. Mērķis ir atbilst mūsdienu prasībām, skolēnu vēlmēm. Jau šobrīd skolā izmanto mūsdienīgās metodes, tehnoloģijas un tehniku mācību procesā, skolas absolventi biežāk izvēlas ārstu, inženieru, programmētāju, finansistu profesijas. Pilsētas jaunieši mērķtiecīgi izvēlas tieši šo skolu. Skolā ir noteiktas prioritātes un jauni attīstības virzieni un arī nosaukumam tam ir jāatbilst. Skolas nosaukuma maiņa nenozīmē, ka tiks likvidētas kādas izglītības programmas. Licejs turpinās realizēt mazākumtautību izglītības programmas atbilstoši Izglītības likumam.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru