Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

22 janvāris

Vārda dienas:
Austris

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. decembris 2019 | 20:10

Ar 1. janvāri mainīsies Krievu vidusskolas-liceja nosaukums

12. decembrī Domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu mainīt Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja nosaukumu uz Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolu- liceju.

Liceja direktore Irina Paura skaidroja, ka šāds lēmums ir pieņemts koleģiāli skolas padomes sēdē. Mērķis ir atbilst mūsdienu prasībām, skolēnu vēlmēm. Jau šobrīd skolā izmanto mūsdienīgās metodes, tehnoloģijas un tehniku mācību procesā, skolas absolventi biežāk izvēlas ārstu, inženieru, programmētāju, finansistu profesijas. Pilsētas jaunieši mērķtiecīgi izvēlas tieši šo skolu. Skolā ir noteiktas prioritātes un jauni attīstības virzieni un arī nosaukumam tam ir jāatbilst. Skolas nosaukuma maiņa nenozīmē, ka tiks likvidētas kādas izglītības programmas. Licejs turpinās realizēt mazākumtautību izglītības programmas atbilstoši Izglītības likumam.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru