Intervijas

8 jūlijs

Vārda dienas:
Ada, Adele, Antra

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Otrdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 12. decembris 2019 | 20:26

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu pret bijušo Daugavpils mēru Eigimu

LSM

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret bijušo Daugavpils domes priekšsēdētāju Rihardu Eigimu (Mūsu partija) un uzņēmēju Jāni Sprūgu, vēsta Latvijas Televīzija.

Neminot personu vārdus, KNAB informē, ka ceturtdien, 12. decembrī, nosūtījis divu krimināllietu materiālus Latvijas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

KNAB izplatītajā infografikā norādīts, ka vienā lietā lūgts sākt kriminālvajāšanu pret Daugavpils pilsētas domes atmatpersonu par kukuļa pieprasīšanu un kādu fizisku personu par kukuļa apsolīšanu. KNAB norāda, ka 2018. gadā Daugavpils pilsētas domes amatpersona pieprasījusi ne mazāk kā 10 000 eiro lielu kukuli par uzņēmēja pārstāvētā uzņēmuma atbalstīšanu un pilsētas izsludinātajā iepirkumā ticis noslēgts līgums ar šī uzņēmēja pārstāvēto uzņēmumu.

Otrā lietā lūgts sāk kriminālvajāšanu par Daugavpils domes amatpersonu par nelikumīgu šaujamieroča munīcijas glabāšanu. KNAB norāda, ka kratīšanas laikā amatpersonas dzīvesvietā tikusi atrasta nelikumīgi glabāta šaujamieroča munīcija.

LSM

Pievienot komentāru