Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

22 janvāris

Vārda dienas:
Austris

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 12. decembris 2019 | 20:26

KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu pret bijušo Daugavpils mēru Eigimu

LSM

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret bijušo Daugavpils domes priekšsēdētāju Rihardu Eigimu (Mūsu partija) un uzņēmēju Jāni Sprūgu, vēsta Latvijas Televīzija.

Neminot personu vārdus, KNAB informē, ka ceturtdien, 12. decembrī, nosūtījis divu krimināllietu materiālus Latvijas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

KNAB izplatītajā infografikā norādīts, ka vienā lietā lūgts sākt kriminālvajāšanu pret Daugavpils pilsētas domes atmatpersonu par kukuļa pieprasīšanu un kādu fizisku personu par kukuļa apsolīšanu. KNAB norāda, ka 2018. gadā Daugavpils pilsētas domes amatpersona pieprasījusi ne mazāk kā 10 000 eiro lielu kukuli par uzņēmēja pārstāvētā uzņēmuma atbalstīšanu un pilsētas izsludinātajā iepirkumā ticis noslēgts līgums ar šī uzņēmēja pārstāvēto uzņēmumu.

Otrā lietā lūgts sāk kriminālvajāšanu par Daugavpils domes amatpersonu par nelikumīgu šaujamieroča munīcijas glabāšanu. KNAB norāda, ka kratīšanas laikā amatpersonas dzīvesvietā tikusi atrasta nelikumīgi glabāta šaujamieroča munīcija.

LSM

Pievienot komentāru