Intervijas

9 aprīlis

Vārda dienas:
Alla, Valērijs, Žubīte

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Trešdiena
Diena
13 .. 15 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Ceturtdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
8 .. 10 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sports | 28. novembris 2019 | 18:15

Daugavpils Ledus halle aicina uz jubilejas svinībām!

Šī gada novembrī aprit 20 gadi, kopš uzsāka darbu Daugavpils Ledus halle. Par godu šim notikumam piektdien 29. novembrī visi aicināti piedalīties jubilejas svinībās, kuru laikā vispirms varēs vērot jauno daiļslidotāju un hokejistu paraugdemonstrējumus, bet pēc tam arī just līdzi hokeja mačā, kurā spēkiem mērosies HK „Dinaburga” un Daugavpils izlase.

Daugavpils Ledus halle svinīgi atklāta 1999. gadā. Tā tika uzcelta pusgada laikā – būvdarbi ilga no maija līdz novembrim. Objekta atklāšana kļuva par lielu dāvanu daudziem pilsētas sportistiem, kas daudzu gadu garumā sapņojuši par slēgta tipa slidotavu, kas varēs strādāt visu gadu. Pateicoties Ledus halles darbībai, pilsētas sporta dzīve piedzīvojusi būtiskas pārmaiņas. Daugavpilī atklātā Ledus halle kļuva par pirmo šāda veida objektu Latgalē: tā pulcēja slidotājus no visas apkārtnes. Līdz pat šai dienai Daugavpils Ledus halle ir vienīgais slēgtā tipa ledus laukums Latgalē.

Sporta halle tā darbības laikā izmantota ne vien kā ledus arēna, kur trenējās daudzu prestižu daiļslidošanas sacīkšu godalgu ieguvējs Deniss Vasiļjevs un citas „zvaigznītes” Te savu meistarību noslīpēja arī hokejisti, kuri pašlaik spēlē dažādos Latvijas un ārzemju klubos. Ledus halles telpās norisinājušies arī vairāki koncerti, piemēram, grupas „Prāta vētra” pirmais koncerts Daugavpilī, kā arī sacīkstes dažādos sporta veidos. Kopš atklāšanas šeit tiek organizēti hokeja čempionāti amatierkomandām. Arī pašlaik Ledus halle ir pieprasīta ne vien sportistu, bet arī pilsētnieku un pilsētas viesu vidū, kas apmeklē masu slidošanas.

29. novembrī no plkst.16.30 Ledus halle aicina visus piedalīties 20 gadu jubilejas svinībās. Pēc hokeja spēles, plkst.19.00, ikvienam būs iespēja izslidoties no sirds. Pasākuma laikā ieplānots arī pārsteigums – visi Ledus halles apmeklētāji varēs piedalīties dāvanu izlozē.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru