Intervijas

15 jūlijs

Vārda dienas:
Egija, Egmonts, Egons, Heinrihs, Henriks

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Trešdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Ceturtdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 15. novembris 2019 | 23:34

Daiļslidotājs Vasiļjevs īsajā programmā piektais GP posmā

Publicitātes foto

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Maskavā sasniedza 5.vietu īsajā programmā Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Grand Prix" sērijas piektajā posmā, liecina organizatoru informācija.

Vasiļjeva treneris Stefans Lambjels bija apmierināts ar sava audzēkņa slidojumu, ko tiesneši novērtēja ar 87,08 punktiem. Personiskais rekords Vasiļjevu 12 dalībnieku konkurencē par 0,46 punktiem šķir no līderu trio.

Pirmajā trijniekā iekļuva tikai Krievijas daiļslidotāji. Par līderi kļuva Eiropas vicečempions Aleksandrs Samarins (92,81 punkts), kam seko Dmitrijs Alijevs (90,64) un "Grand Prix" sacensību debitants Makars Ignatovs (87,54). Vasiļjevu apsteidz arī Phjončhanas olimpisko spēļu sudraba laureāts japānis Soma Uno (87,29).

Vietu sadalījums posma kopvērtējumā kļūs zināms sestdien, kad daiļslidotāji sacentīsies izvēles slidojumā.

"Grand Prix" sezonā ir seši posmi, bet katram dalībniekam ir iespēja startēt ne vairāk kā divos posmos. Vasiļjevs startēja arī otrajā posmā Kanādā, kur ieguva 5.vietu. Īsajā programmā posmā Kelounā Vasiļjevs bija ceturtais, bet ar mazāku punktu guvumu (84,01).

Seši labākie sezonas kopvērtējumā nopelnīs iespēju startēt "Grand Prix" finālā, kas no 5. līdz 8. decembrim notiks Turīnā, Itālijā. Vasiļjevam nav praktisku izredžu izcīnīt vietu sešiniekā, jo ar savā pirmajā posmā gūtajiem 7 punktiem viņš dala 17.vietu.

LSM

Pievienot komentāru