Intervijas

9 aprīlis

Vārda dienas:
Alla, Valērijs, Žubīte

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Trešdiena
Diena
13 .. 15 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Ceturtdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
8 .. 10 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sports | 15. novembris 2019 | 23:34

Daiļslidotājs Vasiļjevs īsajā programmā piektais GP posmā

Publicitātes foto

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Maskavā sasniedza 5.vietu īsajā programmā Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Grand Prix" sērijas piektajā posmā, liecina organizatoru informācija.

Vasiļjeva treneris Stefans Lambjels bija apmierināts ar sava audzēkņa slidojumu, ko tiesneši novērtēja ar 87,08 punktiem. Personiskais rekords Vasiļjevu 12 dalībnieku konkurencē par 0,46 punktiem šķir no līderu trio.

Pirmajā trijniekā iekļuva tikai Krievijas daiļslidotāji. Par līderi kļuva Eiropas vicečempions Aleksandrs Samarins (92,81 punkts), kam seko Dmitrijs Alijevs (90,64) un "Grand Prix" sacensību debitants Makars Ignatovs (87,54). Vasiļjevu apsteidz arī Phjončhanas olimpisko spēļu sudraba laureāts japānis Soma Uno (87,29).

Vietu sadalījums posma kopvērtējumā kļūs zināms sestdien, kad daiļslidotāji sacentīsies izvēles slidojumā.

"Grand Prix" sezonā ir seši posmi, bet katram dalībniekam ir iespēja startēt ne vairāk kā divos posmos. Vasiļjevs startēja arī otrajā posmā Kanādā, kur ieguva 5.vietu. Īsajā programmā posmā Kelounā Vasiļjevs bija ceturtais, bet ar mazāku punktu guvumu (84,01).

Seši labākie sezonas kopvērtējumā nopelnīs iespēju startēt "Grand Prix" finālā, kas no 5. līdz 8. decembrim notiks Turīnā, Itālijā. Vasiļjevam nav praktisku izredžu izcīnīt vietu sešiniekā, jo ar savā pirmajā posmā gūtajiem 7 punktiem viņš dala 17.vietu.

LSM

Pievienot komentāru