Intervijas

17 janvāris

Vārda dienas:
Tenis, Dravis

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Sestdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 15. novembris 2019 | 23:34

Daiļslidotājs Vasiļjevs īsajā programmā piektais GP posmā

Publicitātes foto

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Maskavā sasniedza 5.vietu īsajā programmā Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Grand Prix" sērijas piektajā posmā, liecina organizatoru informācija.

Vasiļjeva treneris Stefans Lambjels bija apmierināts ar sava audzēkņa slidojumu, ko tiesneši novērtēja ar 87,08 punktiem. Personiskais rekords Vasiļjevu 12 dalībnieku konkurencē par 0,46 punktiem šķir no līderu trio.

Pirmajā trijniekā iekļuva tikai Krievijas daiļslidotāji. Par līderi kļuva Eiropas vicečempions Aleksandrs Samarins (92,81 punkts), kam seko Dmitrijs Alijevs (90,64) un "Grand Prix" sacensību debitants Makars Ignatovs (87,54). Vasiļjevu apsteidz arī Phjončhanas olimpisko spēļu sudraba laureāts japānis Soma Uno (87,29).

Vietu sadalījums posma kopvērtējumā kļūs zināms sestdien, kad daiļslidotāji sacentīsies izvēles slidojumā.

"Grand Prix" sezonā ir seši posmi, bet katram dalībniekam ir iespēja startēt ne vairāk kā divos posmos. Vasiļjevs startēja arī otrajā posmā Kanādā, kur ieguva 5.vietu. Īsajā programmā posmā Kelounā Vasiļjevs bija ceturtais, bet ar mazāku punktu guvumu (84,01).

Seši labākie sezonas kopvērtējumā nopelnīs iespēju startēt "Grand Prix" finālā, kas no 5. līdz 8. decembrim notiks Turīnā, Itālijā. Vasiļjevam nav praktisku izredžu izcīnīt vietu sešiniekā, jo ar savā pirmajā posmā gūtajiem 7 punktiem viņš dala 17.vietu.

LSM

Pievienot komentāru