Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 februāris

Vārda dienas:
Skaidrīte, Skaidra, Justs

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Ceturtdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 8. novembris 2019 | 22:13

Aglonas novadā likvidē nelikumīga alkohola ražotni

Publicitātes foto

Otrdien, 5. novembrī Valsts policija sadarbībā ar Valsts robežsardzes darbiniekiem Aglonas novadā likvidējusi nelikumīga alkohola ražotni un konfiscējusi ievērojamu daudzumu nelikumīgi ražotu alkoholisko dzērienu, portāls "Delfi" uzzināja policijā.

Latgales reģiona pārvaldes policisti ieguvuši informāciju, ka Aglonas novadā, ciemā "Kapiņi", iespējams, notiek akcīzes preču nelikumīga aprite. Lai pārbaudītu operatīvo informāciju, likumsargi veikuši kratīšanu kāda 1978. gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā. Vīrietis pēc likumsargu operatīvo darbību beigām aizturēts.

Apskatot personas dzīvesvietu, likumsargi konstatējuši, ka tur notiek nelikumīga alkohola ražošana un glabāšana lielos apmēros. Kopumā kratīšanā konfiscēts ap 574 litriem brāgas, 127 litri gatavās produkcijas – kandžas. Konfiscēts arī kandžas aparāts.

Ekspertīzēs policija precīzi noteiks izņemto vielu daudzumu un sastāvu. Patlaban likumsargi turpina izmeklēšanu, savukārt iespējamajai vainīgajai personai par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, taču par pārkāpumiem, kuri nav saistīti ar akcīzes preču aprites kārtības noteikumu pārkāpšanu.

Pēc Krimināllikuma 221.2 panta 1. daļas par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Delfi

Komentāri:

13. decembris 2019 01:17 - jlp

reklama censored

Pievienot komentāru {1}