Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. novembris 2019 | 18:56

Plāno izsludināt robežzīmju metu konkursu

Jautājumu par robežzīmju izveidi un uzstādīšanu deputāti skatīja komiteju sēdēs. Plānots uzstādīt jaunas robežzīmes no Lietuvas un Baltkrievijas puses.

Šajās vietās nav nekādu robežzīmju, tāpēc Domes priekšsēdētāja vietnieks Igors Prelatovs nāca klajā ar ieceri uzstādīt jaunas robežzīmes. Ieceri atbalstīja Pilsētbūvniecības un vides komisijas locekļi. Jautājums tika virzīts skatīšanai komiteju sēdēs.

Deputāti atbalstīja ieceri un lēma paredzēt 2020. gada budžetā 2500 eiro metu konkursa rīkošanai. Izstrādāts konkursa nolikums. Konkursa uzvarētājiem būs arī naudas balvas. Galīgo lēmumu deputāti pieņems Domes sēdē.

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru