Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 8. novembris 2019 | 12:37

Laika apstākļi «iestrēgs» vismaz līdz 20. novembrim

Publicitātes foto

Pēc piektdienas, kad debesis brīžiem skaidrosies un uzspīdēs saule, brīvdienās atkal būs apmācies un pelēks laiks, turklāt lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs vismaz līdz 20. novembrim, liecina prognozes.

Brīvdienās palaikam arī līs, bet nokrišņu nebūs daudz - sestdien vairāk līs Latgalē, bet svētdien valsts centrālajā daļā - Zemgalē un Vidzemē.

Gaisa temperatūra gan naktīs un dienās būs līdzīga - +3..+9 grādi, svētdien Latgalē līdz +10..+11 grādiem.

Valdošie būs lēni līdz mēreni dienvidaustrumu, dienvidu vēji. Lēno vēju un mitrā gaisa dēļ vietām veidosies migla, svētdien pastāv lielāka iespējamība, ka migla būs plašāka un biezāka.

Nākamnedēļ lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs, temperatūra joprojām saglabāsies stabili virs nulles, pirmdien un otrdien līs maz, bet turpmāk atkal Latviju bieži šķērsos nokrišņu zonas un šādi laika apstākļi saglabāsies vismaz līdz 20. novembrim.

LSM

Pievienot komentāru