Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

29 februāris

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Piektdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 8. novembris 2019 | 12:37

Laika apstākļi «iestrēgs» vismaz līdz 20. novembrim

Publicitātes foto

Pēc piektdienas, kad debesis brīžiem skaidrosies un uzspīdēs saule, brīvdienās atkal būs apmācies un pelēks laiks, turklāt lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs vismaz līdz 20. novembrim, liecina prognozes.

Brīvdienās palaikam arī līs, bet nokrišņu nebūs daudz - sestdien vairāk līs Latgalē, bet svētdien valsts centrālajā daļā - Zemgalē un Vidzemē.

Gaisa temperatūra gan naktīs un dienās būs līdzīga - +3..+9 grādi, svētdien Latgalē līdz +10..+11 grādiem.

Valdošie būs lēni līdz mēreni dienvidaustrumu, dienvidu vēji. Lēno vēju un mitrā gaisa dēļ vietām veidosies migla, svētdien pastāv lielāka iespējamība, ka migla būs plašāka un biezāka.

Nākamnedēļ lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs, temperatūra joprojām saglabāsies stabili virs nulles, pirmdien un otrdien līs maz, bet turpmāk atkal Latviju bieži šķērsos nokrišņu zonas un šādi laika apstākļi saglabāsies vismaz līdz 20. novembrim.

LSM

Pievienot komentāru