Intervijas

29 septembris

Vārda dienas:
Mihails, Miks, Mikus, Miķelis

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 8. novembris 2019 | 12:37

Laika apstākļi «iestrēgs» vismaz līdz 20. novembrim

Publicitātes foto

Pēc piektdienas, kad debesis brīžiem skaidrosies un uzspīdēs saule, brīvdienās atkal būs apmācies un pelēks laiks, turklāt lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs vismaz līdz 20. novembrim, liecina prognozes.

Brīvdienās palaikam arī līs, bet nokrišņu nebūs daudz - sestdien vairāk līs Latgalē, bet svētdien valsts centrālajā daļā - Zemgalē un Vidzemē.

Gaisa temperatūra gan naktīs un dienās būs līdzīga - +3..+9 grādi, svētdien Latgalē līdz +10..+11 grādiem.

Valdošie būs lēni līdz mēreni dienvidaustrumu, dienvidu vēji. Lēno vēju un mitrā gaisa dēļ vietām veidosies migla, svētdien pastāv lielāka iespējamība, ka migla būs plašāka un biezāka.

Nākamnedēļ lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs, temperatūra joprojām saglabāsies stabili virs nulles, pirmdien un otrdien līs maz, bet turpmāk atkal Latviju bieži šķērsos nokrišņu zonas un šādi laika apstākļi saglabāsies vismaz līdz 20. novembrim.

LSM

Pievienot komentāru