Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

22 februāris

Vārda dienas:
Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Sestdiena
Diena
5 .. 7 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
7 .. 9 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. novembris 2019 | 19:56

Pašvaldība turpina attīstīt industriālo infrastruktūru

Domes deputāti komiteju sēdēs sāka skatīt jautājumu par finansējuma ieplānošanu būvprojektēšanas darbiem jaunas ēkas būvniecībai Spaļu ielā 4.

Bija izsludināts atklāts konkurss būvprojektēšanas darbu veikšanai, ir zināms uzvarētājs un ir iespēja slēgt līgumu. Būvprojektēšanas darbiem nepieciešami 65 376 eiro, kas tiks paredzēti pašvaldības 2020. gada budžetā. Pašvaldība šī projekta realizācijai plāno piesaistīt ERAF finansējumu.

Teritorija, kur plānots būvēt ražošanas ēku atrodas Ziemeļu industriālās zonas teritorijā. Ēka paredzēta metālapstrādes nozarei. Deputāti atbalstīja lēmumprojektu ar piebildi, ka ēkas nomas tiesību izsole tiks rīkota pirms paša būvprojekta izstrādes, lai projektu varētu izstrādāt konkrētam lietotājam.

Galīgo lēmumu šajā jautājumā pieņems Domes sēdē.

Jāpiebilst, ka līdzīgs projekts jau ir realizēts Mendeļejeva ielā. Šīs ēkas nomas tiesību izsole jau notikusi un tuvākajā laikā Domes deputāti apstiprinās izsoles rezultātus.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru