Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. novembris 2019 | 19:56

Pašvaldība turpina attīstīt industriālo infrastruktūru

Domes deputāti komiteju sēdēs sāka skatīt jautājumu par finansējuma ieplānošanu būvprojektēšanas darbiem jaunas ēkas būvniecībai Spaļu ielā 4.

Bija izsludināts atklāts konkurss būvprojektēšanas darbu veikšanai, ir zināms uzvarētājs un ir iespēja slēgt līgumu. Būvprojektēšanas darbiem nepieciešami 65 376 eiro, kas tiks paredzēti pašvaldības 2020. gada budžetā. Pašvaldība šī projekta realizācijai plāno piesaistīt ERAF finansējumu.

Teritorija, kur plānots būvēt ražošanas ēku atrodas Ziemeļu industriālās zonas teritorijā. Ēka paredzēta metālapstrādes nozarei. Deputāti atbalstīja lēmumprojektu ar piebildi, ka ēkas nomas tiesību izsole tiks rīkota pirms paša būvprojekta izstrādes, lai projektu varētu izstrādāt konkrētam lietotājam.

Galīgo lēmumu šajā jautājumā pieņems Domes sēdē.

Jāpiebilst, ka līdzīgs projekts jau ir realizēts Mendeļejeva ielā. Šīs ēkas nomas tiesību izsole jau notikusi un tuvākajā laikā Domes deputāti apstiprinās izsoles rezultātus.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru