Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

22 februāris

Vārda dienas:
Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Sestdiena
Diena
5 .. 7 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
7 .. 9 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. novembris 2019 | 19:53

Turpina pilnveidot Pašvaldības policijas videonovērošanas sistēmu

Daugavpils pilsētas Pašvaldības policijas videonovērošanas sistēma darbojas jau septiņus gadus, un visu šo laiku nepārtraukti tiek pilnveidotas ierīces un metodes, ko izmanto kārtības uzturēšanai pilsētas ielās. Kopumā šajā laikā ar kameru palīdzību reģistrēti vairāk nekā 10 000 notikumu. Daļu no tiem uzreiz nodod Valsts policijai un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, daļu – Pašvaldības policijas izmeklēšanai.

Videonovērošanas sistēma seko līdzi laikam – tiek atjaunots videonovērošanas punkts, uzstādītas jaunas, modernas kameras, regulāri izmanto arī mobilās kameras, kuras ir īpaši ērtas izsekošanai attālās vietās. Pavisam nesen videonovērošanas kameras uzstādīja gar jaunajām promenādēm Stropos un Bruģu ielā Gajoka mikrorajonā.

Videonovērošanas kameras ievērojami atvieglo likumsargu darbu, it sevišķi, ja runa ir par īpašuma bojāšanu, ceļu satiksmes negadījumiem, atkritumu izmešanu tam neparedzētajās vietās un nozagto automašīnu meklēšanu. Tās lieti noder arī, kad jānoskaidro negadījumu detaļas, izmeklējot ielu kautiņus, alkohola lietošanu sabiedriskajās vietās, nelegālo tirdzniecību, ka arī nepilngadīgo likumpārkāpumus.

Turpmāk Daugavpils Pašvaldības policija plāno pievērst pastiprinātu uzmanību pilsētas tā saucamajiem „guļamrajoniem”, kā arī jaunajiem infrastruktūras un tūrisma objektiem. Tas pozitīvi ietekmēs gan vispārējo drošības līmeni, gan iedzīvotāju informētību par to, kas notiek pilsētā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru