Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. novembris 2019 | 19:53

Turpina pilnveidot Pašvaldības policijas videonovērošanas sistēmu

Daugavpils pilsētas Pašvaldības policijas videonovērošanas sistēma darbojas jau septiņus gadus, un visu šo laiku nepārtraukti tiek pilnveidotas ierīces un metodes, ko izmanto kārtības uzturēšanai pilsētas ielās. Kopumā šajā laikā ar kameru palīdzību reģistrēti vairāk nekā 10 000 notikumu. Daļu no tiem uzreiz nodod Valsts policijai un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, daļu – Pašvaldības policijas izmeklēšanai.

Videonovērošanas sistēma seko līdzi laikam – tiek atjaunots videonovērošanas punkts, uzstādītas jaunas, modernas kameras, regulāri izmanto arī mobilās kameras, kuras ir īpaši ērtas izsekošanai attālās vietās. Pavisam nesen videonovērošanas kameras uzstādīja gar jaunajām promenādēm Stropos un Bruģu ielā Gajoka mikrorajonā.

Videonovērošanas kameras ievērojami atvieglo likumsargu darbu, it sevišķi, ja runa ir par īpašuma bojāšanu, ceļu satiksmes negadījumiem, atkritumu izmešanu tam neparedzētajās vietās un nozagto automašīnu meklēšanu. Tās lieti noder arī, kad jānoskaidro negadījumu detaļas, izmeklējot ielu kautiņus, alkohola lietošanu sabiedriskajās vietās, nelegālo tirdzniecību, ka arī nepilngadīgo likumpārkāpumus.

Turpmāk Daugavpils Pašvaldības policija plāno pievērst pastiprinātu uzmanību pilsētas tā saucamajiem „guļamrajoniem”, kā arī jaunajiem infrastruktūras un tūrisma objektiem. Tas pozitīvi ietekmēs gan vispārējo drošības līmeni, gan iedzīvotāju informētību par to, kas notiek pilsētā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru