Intervijas

11 novembris

Lāčplēša diena

Vārda dienas:
Nellija, Ojārs, Rainers

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
5 .. 7 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 6. novembris 2019 | 16:52

Piektdien vairs nelīs, brīvdienās kļūs siltāks, bet saules joprojām maz

Publicitātes foto

Nedēļas otrajā pusē laika apstākļi uzlabosies, līs mazāk un piektdiena būs šīs nedēļas vienīgā diena, kas visā valstī paies bez lietus, liecina prognozes.

Ceturtdien, īpaši naktī uz ceturtdienu, līs daudzviet, vietām mēreni stipri, piektdiena bez nokrišņiem, bet brīvdienās atkal vietām un palaikam līs.

Līdz piektdienai gaisa temperatūra būtiski nemainīsies un būs no 0..+2 grādiem Ziemeļvidzemē līdz +7..+9 grādiem valsts dienvidos, bet brīvdienās kļūs mazliet siltāks, īpaši svētdien, kad temperatūra paaugstināsies līdz +7..+12 grādiem.

Nākamās nedēļas sākumā laiks joprojām būs silts, no otrdienas ir cerības uz dažām dienām bez nokrišņiem.

LSM
 

Pievienot komentāru