Intervijas

1 jūnijs

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena

Vārda dienas:
Bernedīne, Biruta, Mairita

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
10 .. 12 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 1. novembris 2019 | 23:00

Latvija «melnajā sarakstā» iekļauj Krievijas mūziķi Grigoriju Ļepsu

Publicitātes foto

Latvijas nevēlamo personu sarakstā iekļauts Krievijas pilsonis Grigorijs Lepsveridze, kurš pazīstams kā mūziķis Grigorijs Ļepss.

Par to ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”) paziņoja sociālajā tīklā “Twitter”. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz valsts drošības iestādes izvērtējumu.

Tādējādi Ļepsam noteikts liegums ieceļot Latvijā uz nenoteiktu laiku.

Šogad maijā arī Lietuva iekļāva savā "melnajā sarakstā" Ļepsu, pamatojoties uz aizdomām par viņa sakariem ar noziedzīgo pasauli. Vēlāk Latvijas tieslietu ministrs Jānis Bordāns (Jaunā konservatīvā partija) pauda neapmierinātību, ka Ļepss nav iekļauts arī mūsu valsts “melnajā sarakstā”. Viņaprāt, Ļepss ir pietuvināts Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam un Krievijas kriminālajām aprindām, liecina ziņu aģentūras LETA arhīvs.

Ļepss šogad uzstājās Latvijas dziedātājas Laimas Vaikules festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala”.

Ļepsam 2020. gada 23. februārī "Arēnā Rīga" bija paredzēts koncerts, liecina informācija "www.bilesuserviss.lv". Biļešu tirdzniecība uz šo pasākumu ir apturēta, un tuvāko dienu laikā biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājušies interneta veikalā, tiks nosūtīta papildināta informācija e-pastā, kā arī tā tiks publicēta "www.bilesuserviss.lv".

LSM
 

Pievienot komentāru