Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 1. novembris 2019 | 23:00

Latvija «melnajā sarakstā» iekļauj Krievijas mūziķi Grigoriju Ļepsu

Publicitātes foto

Latvijas nevēlamo personu sarakstā iekļauts Krievijas pilsonis Grigorijs Lepsveridze, kurš pazīstams kā mūziķis Grigorijs Ļepss.

Par to ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”) paziņoja sociālajā tīklā “Twitter”. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz valsts drošības iestādes izvērtējumu.

Tādējādi Ļepsam noteikts liegums ieceļot Latvijā uz nenoteiktu laiku.

Šogad maijā arī Lietuva iekļāva savā "melnajā sarakstā" Ļepsu, pamatojoties uz aizdomām par viņa sakariem ar noziedzīgo pasauli. Vēlāk Latvijas tieslietu ministrs Jānis Bordāns (Jaunā konservatīvā partija) pauda neapmierinātību, ka Ļepss nav iekļauts arī mūsu valsts “melnajā sarakstā”. Viņaprāt, Ļepss ir pietuvināts Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam un Krievijas kriminālajām aprindām, liecina ziņu aģentūras LETA arhīvs.

Ļepss šogad uzstājās Latvijas dziedātājas Laimas Vaikules festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala”.

Ļepsam 2020. gada 23. februārī "Arēnā Rīga" bija paredzēts koncerts, liecina informācija "www.bilesuserviss.lv". Biļešu tirdzniecība uz šo pasākumu ir apturēta, un tuvāko dienu laikā biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājušies interneta veikalā, tiks nosūtīta papildināta informācija e-pastā, kā arī tā tiks publicēta "www.bilesuserviss.lv".

LSM
 

Pievienot komentāru