Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

26 februāris

Vārda dienas:
Evelīna, Mētra, Aurēlija

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Otrdiena
Diena
2 .. 4 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 1. novembris 2019 | 23:00

Latvija «melnajā sarakstā» iekļauj Krievijas mūziķi Grigoriju Ļepsu

Publicitātes foto

Latvijas nevēlamo personu sarakstā iekļauts Krievijas pilsonis Grigorijs Lepsveridze, kurš pazīstams kā mūziķis Grigorijs Ļepss.

Par to ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”) paziņoja sociālajā tīklā “Twitter”. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz valsts drošības iestādes izvērtējumu.

Tādējādi Ļepsam noteikts liegums ieceļot Latvijā uz nenoteiktu laiku.

Šogad maijā arī Lietuva iekļāva savā "melnajā sarakstā" Ļepsu, pamatojoties uz aizdomām par viņa sakariem ar noziedzīgo pasauli. Vēlāk Latvijas tieslietu ministrs Jānis Bordāns (Jaunā konservatīvā partija) pauda neapmierinātību, ka Ļepss nav iekļauts arī mūsu valsts “melnajā sarakstā”. Viņaprāt, Ļepss ir pietuvināts Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam un Krievijas kriminālajām aprindām, liecina ziņu aģentūras LETA arhīvs.

Ļepss šogad uzstājās Latvijas dziedātājas Laimas Vaikules festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala”.

Ļepsam 2020. gada 23. februārī "Arēnā Rīga" bija paredzēts koncerts, liecina informācija "www.bilesuserviss.lv". Biļešu tirdzniecība uz šo pasākumu ir apturēta, un tuvāko dienu laikā biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājušies interneta veikalā, tiks nosūtīta papildināta informācija e-pastā, kā arī tā tiks publicēta "www.bilesuserviss.lv".

LSM
 

Pievienot komentāru