Intervijas

19 janvāris

Vārda dienas:
Andulis, Alnis

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Sestdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 1. novembris 2019 | 23:00

Latvija «melnajā sarakstā» iekļauj Krievijas mūziķi Grigoriju Ļepsu

Publicitātes foto

Latvijas nevēlamo personu sarakstā iekļauts Krievijas pilsonis Grigorijs Lepsveridze, kurš pazīstams kā mūziķis Grigorijs Ļepss.

Par to ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”) paziņoja sociālajā tīklā “Twitter”. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz valsts drošības iestādes izvērtējumu.

Tādējādi Ļepsam noteikts liegums ieceļot Latvijā uz nenoteiktu laiku.

Šogad maijā arī Lietuva iekļāva savā "melnajā sarakstā" Ļepsu, pamatojoties uz aizdomām par viņa sakariem ar noziedzīgo pasauli. Vēlāk Latvijas tieslietu ministrs Jānis Bordāns (Jaunā konservatīvā partija) pauda neapmierinātību, ka Ļepss nav iekļauts arī mūsu valsts “melnajā sarakstā”. Viņaprāt, Ļepss ir pietuvināts Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam un Krievijas kriminālajām aprindām, liecina ziņu aģentūras LETA arhīvs.

Ļepss šogad uzstājās Latvijas dziedātājas Laimas Vaikules festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala”.

Ļepsam 2020. gada 23. februārī "Arēnā Rīga" bija paredzēts koncerts, liecina informācija "www.bilesuserviss.lv". Biļešu tirdzniecība uz šo pasākumu ir apturēta, un tuvāko dienu laikā biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājušies interneta veikalā, tiks nosūtīta papildināta informācija e-pastā, kā arī tā tiks publicēta "www.bilesuserviss.lv".

LSM
 

Pievienot komentāru