Intervijas

29 maijs

Vārda dienas:
Maksis, Raivis, Raivo

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 27. oktobris 2019 | 18:51

Ugunsgrēkā Dagdā cietis viens cilvēks

Publicitātes foto

Sestdien ugunsgrēkā Dagdā cietis viens cilvēks, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece, ziņo LETA.

Sestdien pulksten 12.26 VUGD saņēma izsaukumu uz Dagdas novadu, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ar liesmām deg dzīvojamā māja un tai jau ir iebrucis jumts. Uguns liesmas pārmetās arī uz blakus esošo šķūni, stāstīja Palkavniece.

Ugunsnelaimē cieta viens cilvēks, kuru glābēji nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks nodzēsts pulksten 16.28. Konstatēts, ka māja degusi 100 kvadrātmetru platībā, bet šķūnis - piecu kvadrātmetru platībā.

Delfi

Pievienot komentāru