Intervijas

11 novembris

Lāčplēša diena

Vārda dienas:
Nellija, Ojārs, Rainers

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Pirmdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
5 .. 7 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 27. oktobris 2019 | 18:51

Ugunsgrēkā Dagdā cietis viens cilvēks

Publicitātes foto

Sestdien ugunsgrēkā Dagdā cietis viens cilvēks, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece, ziņo LETA.

Sestdien pulksten 12.26 VUGD saņēma izsaukumu uz Dagdas novadu, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ar liesmām deg dzīvojamā māja un tai jau ir iebrucis jumts. Uguns liesmas pārmetās arī uz blakus esošo šķūni, stāstīja Palkavniece.

Ugunsnelaimē cieta viens cilvēks, kuru glābēji nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks nodzēsts pulksten 16.28. Konstatēts, ka māja degusi 100 kvadrātmetru platībā, bet šķūnis - piecu kvadrātmetru platībā.

Delfi

Pievienot komentāru