Intervijas

1 jūnijs

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena

Vārda dienas:
Bernedīne, Biruta, Mairita

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 25. oktobris 2019 | 18:47

Aicina festivāls "PARAD ALLE 2019"

Starptautiskais bērnu un jauniešu cirka mākslas festivāls “PARAD ALLE” atkal aicina visus cirka cienītājus uz galā koncertu, kas norisināsies 26. oktobrī Daugavpils Kultūras pilī. Pirms tam šeit notiks tradicionālais jauno cirka izpildītāju konkurss, kurā šogad būs pārstāvēta Latvija, Lietuva, Igaunija, Zviedrija, Krievija, Baltkrievija un Ukraina. Kopumā Daugavpilī viesosies 17 cirka kolektīvi.

Neraugoties uz pārtraukumu, kas bija saistīts ar Kultūras pils remontu, šogad pieteikumus dalībai festivālā iesniedza vairāk nekā 30 cirka grupas no dažādām pasaules valstīm, kas norāda uz pasākuma popularitāti ārzemēs. Šo faktu apstiprina arī žūrijas sastāvs, kurā ir augsta līmeņa cirka mākslas meistari: Baltkrievijas valsts cirka direktors Vladimirs Šabans, cirka leģenda Ludmila Ševčenko, cirka goda mākslinieks un organizators Vitauts Birkāns, Daugavpilī dzimušais Krievijas mākslinieks Vitālijs Vorobjovs un ilggadējā Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska.

Jaunie akrobāti, žonglieri, ekvilibristi un klauni - tos visus būs iespējams redzēt jau šo sestdien. Biļetes uz galā koncertu joprojām ir pieejamas - tās var iegādāties «Biļešu serviss» un «Ditton Nams» kasēs, kā arī Kultūras pils kasē. Pasākuma sākums – pulksten 15:00.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru