Intervijas

15 novembris

Vārda dienas:
Leopolds, Unda, Undīne

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Nakts
7 .. 9 C
Rīts
7 .. 9 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 25. oktobris 2019 | 18:47

Aicina festivāls "PARAD ALLE 2019"

Starptautiskais bērnu un jauniešu cirka mākslas festivāls “PARAD ALLE” atkal aicina visus cirka cienītājus uz galā koncertu, kas norisināsies 26. oktobrī Daugavpils Kultūras pilī. Pirms tam šeit notiks tradicionālais jauno cirka izpildītāju konkurss, kurā šogad būs pārstāvēta Latvija, Lietuva, Igaunija, Zviedrija, Krievija, Baltkrievija un Ukraina. Kopumā Daugavpilī viesosies 17 cirka kolektīvi.

Neraugoties uz pārtraukumu, kas bija saistīts ar Kultūras pils remontu, šogad pieteikumus dalībai festivālā iesniedza vairāk nekā 30 cirka grupas no dažādām pasaules valstīm, kas norāda uz pasākuma popularitāti ārzemēs. Šo faktu apstiprina arī žūrijas sastāvs, kurā ir augsta līmeņa cirka mākslas meistari: Baltkrievijas valsts cirka direktors Vladimirs Šabans, cirka leģenda Ludmila Ševčenko, cirka goda mākslinieks un organizators Vitauts Birkāns, Daugavpilī dzimušais Krievijas mākslinieks Vitālijs Vorobjovs un ilggadējā Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska.

Jaunie akrobāti, žonglieri, ekvilibristi un klauni - tos visus būs iespējams redzēt jau šo sestdien. Biļetes uz galā koncertu joprojām ir pieejamas - tās var iegādāties «Biļešu serviss» un «Ditton Nams» kasēs, kā arī Kultūras pils kasē. Pasākuma sākums – pulksten 15:00.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru