Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 24. oktobris 2019 | 19:11

Pilsētā atjauno koku un krūmu apstādījumus

Katru gadu rudenī Daugavpils komunālie dienesti atjauno un paplašina pilsētas zaļos apstādījumus, iestādot jaunus kokus un košumkrūmus. Tiek labiekārtotas pilsētnieku iecienītās atpūtas un pastaigu vietas. Jauni augi parādās arī iepriekš nozāģēto un izcirsto apstādījumu vietā.

Kopš oktobra sākuma bagātīgāka kļuvusi augu rota Centrālajā parkā, tajā skaitā pie Dzimtsarakstu nodaļas, Parādes ielā, Raiņa skvērā un citās pilsētas ielās, parkos un skvēros. Esplanādes parkā, Valsts meža dienu ietvaros, iestādīti vairāki bērzi un vītoli. Ievērojamas pārvērtības piedzīvojis Jaunās Forštates skvērs, ko tagad rotās vairāki desmiti dekoratīvo priežu un citu krāšņumaugu.

Apjomīgākie darbi vēl ir priekšā. Ventas ielā atjaunos liepu aleju, iestādot 32 dižstādus. Gar 18.Novembra ielu tiks iestādītas gandrīz 50 staltās Krimas liepas, ko Latvijas Dendrologu biedrība šogad atzinusi par gada koku.

Rīgas ielas renovācijas projekta gaitā nozāģēto veco un slimo kastaņu vietā pavasarī iestādīs krāšņos sarkanos kastaņus, kas ir mazāk pakļauti dažādām slimībām un kaitēkļiem. Turklāt, tiem paredzēts radīt daudz labvēlīgākus augšanas nosacījumus.

Kopumā šogad Daugavpils ielās parādīsies vairāk nekā 250 jaunu koku un košumkrūmu. SIA „Labiekārtošana-D” speciālisti norāda, ka stādi ir atlasīti ļoti rūpīgi un tie noteikti priecēs skatu ilgus gadus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru