Intervijas

15 novembris

Vārda dienas:
Leopolds, Unda, Undīne

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Nakts
7 .. 9 C
Rīts
7 .. 9 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 22. oktobris 2019 | 19:18

Kārtējā preses konference Daugavpils Domē

22. oktobrī Daugavpils Domē notika kārtējā preses konference. Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis, vietnieki Igors Prelatovs un Jānis Dukšinskis, izpilddirektors Igors Aleksejevs.

Mediju pārstāvjiem bija sagatavoti divi ziņojumi par aktuālāko pašvaldībā. Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa pastāstīja par paveikto 2019. gadā- realizētajiem pilsētas saimniecības un infrastruktūras projektiem, pabeigtajiem būvdarbiem un ekspluatācijā nodotajiem objektiem.

Komunālās saimniecības pārvaldes vadītājs Aivars Pudāns informēja par to, ka pilsētā uzsākta zaļās masas savākšanas akcija, pastāstīja par akcijas nosacījumiem un zaļās masas nodošanas kārtību.

Preses konferences otrajā daļā žurnālistiem bija iespēja Domes vadībai uzdot jautājumus.

Vairāk skatieties video materiālā.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils
 

Pievienot komentāru