Intervijas

9 aprīlis

Vārda dienas:
Alla, Valērijs, Žubīte

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Ceturtdiena
Diena
9 .. 11 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
3 .. 5 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Politika | 22. oktobris 2019 | 19:18

Kārtējā preses konference Daugavpils Domē

22. oktobrī Daugavpils Domē notika kārtējā preses konference. Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis, vietnieki Igors Prelatovs un Jānis Dukšinskis, izpilddirektors Igors Aleksejevs.

Mediju pārstāvjiem bija sagatavoti divi ziņojumi par aktuālāko pašvaldībā. Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa pastāstīja par paveikto 2019. gadā- realizētajiem pilsētas saimniecības un infrastruktūras projektiem, pabeigtajiem būvdarbiem un ekspluatācijā nodotajiem objektiem.

Komunālās saimniecības pārvaldes vadītājs Aivars Pudāns informēja par to, ka pilsētā uzsākta zaļās masas savākšanas akcija, pastāstīja par akcijas nosacījumiem un zaļās masas nodošanas kārtību.

Preses konferences otrajā daļā žurnālistiem bija iespēja Domes vadībai uzdot jautājumus.

Vairāk skatieties video materiālā.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils
 

Pievienot komentāru