Intervijas

9 jūlijs

Vārda dienas:
Asna, Asne, Zaiga

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Trešdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 22. oktobris 2019 | 19:18

Kārtējā preses konference Daugavpils Domē

22. oktobrī Daugavpils Domē notika kārtējā preses konference. Ar mediju pārstāvjiem tikās Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis, vietnieki Igors Prelatovs un Jānis Dukšinskis, izpilddirektors Igors Aleksejevs.

Mediju pārstāvjiem bija sagatavoti divi ziņojumi par aktuālāko pašvaldībā. Attīstības departamenta vadītāja Daina Krīviņa pastāstīja par paveikto 2019. gadā- realizētajiem pilsētas saimniecības un infrastruktūras projektiem, pabeigtajiem būvdarbiem un ekspluatācijā nodotajiem objektiem.

Komunālās saimniecības pārvaldes vadītājs Aivars Pudāns informēja par to, ka pilsētā uzsākta zaļās masas savākšanas akcija, pastāstīja par akcijas nosacījumiem un zaļās masas nodošanas kārtību.

Preses konferences otrajā daļā žurnālistiem bija iespēja Domes vadībai uzdot jautājumus.

Vairāk skatieties video materiālā.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils
 

Pievienot komentāru