Intervijas

1 jūnijs

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena

Vārda dienas:
Bernedīne, Biruta, Mairita

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
10 .. 12 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 22. oktobris 2019 | 19:13

Sasniegts jauns 22. oktobra nacionālais siltuma rekords

Otrdienas pēcpusdienā Daugavpilī gaisa temperatūra sasniegusi +19,2 grādus, un tas ir siltākais laiks, kāds Latvijā jebkad novērots šajā datumā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

 

Iepriekš augstākā temperatūra, kas fiksēta 22. oktobrī, bija 1949. gadā, kad Dobelē tā sasniedza +18,7 grādus.

Turklāt šodien uzstādītais rekords ir arī augstākā oktobra 3. dekādes temperatūra vēsturē.

Latgalē pēcpusdiena bijusi saulaina, bet citviet Latvijā debesis klāja mākoņi, gaisa temperatūra bija +12..+15 grādu robežās.

Oktobris šogad nesis daudz siltuma rekordu. Otrajā dekādē (no 11. līdz 20. oktobrim) Latvijā sasniegti 25 dažāda mēroga maksimālās temperatūras rekordi. Vēl 16. oktobrī Pāvilostā gaisa temperatūra sasniedza +20,5 grādus. Dekādes vidējā temperatūra bija 4,5 grādus augstāka par normu, bet teritoriāli lielākā novirze bija Latgalē, kur Daugavpilī mēneša vidus bij pat par sešiem grādiem siltāks par klimatisko normu.

LSM
 

Pievienot komentāru