Intervijas

15 novembris

Vārda dienas:
Leopolds, Unda, Undīne

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Piektdiena
Nakts
7 .. 9 C
Rīts
7 .. 9 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 22. oktobris 2019 | 19:13

Sasniegts jauns 22. oktobra nacionālais siltuma rekords

Otrdienas pēcpusdienā Daugavpilī gaisa temperatūra sasniegusi +19,2 grādus, un tas ir siltākais laiks, kāds Latvijā jebkad novērots šajā datumā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

 

Iepriekš augstākā temperatūra, kas fiksēta 22. oktobrī, bija 1949. gadā, kad Dobelē tā sasniedza +18,7 grādus.

Turklāt šodien uzstādītais rekords ir arī augstākā oktobra 3. dekādes temperatūra vēsturē.

Latgalē pēcpusdiena bijusi saulaina, bet citviet Latvijā debesis klāja mākoņi, gaisa temperatūra bija +12..+15 grādu robežās.

Oktobris šogad nesis daudz siltuma rekordu. Otrajā dekādē (no 11. līdz 20. oktobrim) Latvijā sasniegti 25 dažāda mēroga maksimālās temperatūras rekordi. Vēl 16. oktobrī Pāvilostā gaisa temperatūra sasniedza +20,5 grādus. Dekādes vidējā temperatūra bija 4,5 grādus augstāka par normu, bet teritoriāli lielākā novirze bija Latgalē, kur Daugavpilī mēneša vidus bij pat par sešiem grādiem siltāks par klimatisko normu.

LSM
 

Pievienot komentāru