Intervijas

5 aprīlis

Vārda dienas:
Aivija, Vidaga, Vija

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Svētdiena
Diena
8 .. 10 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Latvija | 18. oktobris 2019 | 12:01

Būtiskas izmaiņas laika apstākļos Latvijā iespējamas tikai mēneša beigās

Publicitātes foto

Vēl tuvāko nedēļu laika apstākļi Latvijā būtiski nemainīsies, gaisa temperatūras ievērojama pazemināšanās iespējama tikai oktobra pēdējās dienās, liecina prognozes.

Šajās brīvdienās un visu nākamo darba nedēļu valdošie būs dienvidu un rietumu vēji, kas pie mums gādās par siltu, bet bieži mitru laiku.

Brīvdienās siltākais laiks gaidāms Latgalē, kur temperatūra sasniegs +16..+17 grādus, bet pārējā valstī +12..+15 grādus, savukārt naktī gaiss atdzisīs līdz +7..+13 grādiem. Sestdien biežāk uzspīdēs saule, bet svētdiena būs pārsvarā apmākusies, taču neliels lietus vietām gaidāms abās brīvdienās.

Tā kā pūtīs lēns vējš, naktīs un no rītiem veidosies migla, plašāka tā būs svētdienas rītā.

Nākamnedēļ laiks būtiski nemainīsies, no trešdienas varētu kļūt par dažiem grādiem vēsāks, bet lielākas pārmaiņas laika apstākļos iespējamas, sākot no 26., 27. oktobra, kad mūsu reģionā varētu ieplūst arktiska gaisa masa no Skandināvijas puses. Šādā gadījumā kļūtu gan krietni vēsāks, gan snigtu.

LSM

Pievienot komentāru