Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 17. oktobris 2019 | 20:52

Līvānu novadā aizdomās par nelikumīgu cigarešu pārvadāšanu aiztur divus vīriešus

Publicitātes foto

15.oktobrī VP LRP Kriminālpolicijas biroja un VP Preiļu iecirkņa darbinieki, pārbaudot informāciju par personām, kuras iespējams pārvadā nelikumīgas ar akcīzes nodokli apliekamas preces, kopā ar Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes amatpersonām konfiscēja lielu daudzumu nelegālo tabakas izstrādājumu un aizdomās par saistību ar šo noziedzīgo nodarījumu aizturēja divus cilvēkus.

Apkarojot nelikumīgu akcizēto preču apriti, VP LRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki uzsāka kriminālprocesu, lai pārbaudītu informāciju par personām, kuras, iespējams, veic darbības, kas ir saistītas ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju. Vakar ciešā sadarbībā ar Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes amatpersonām, Līvānu novada Rožupes pagastā īstenots operatīvo pasākumu komplekss, kā rezultātā tika apturēti divi aizdomīgi transportlīdzekļi, kuros apskates laikā kopumā tika konfiscēti 130 000 nelikumīgi pārvadāto cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām, par kurām Latvijas Republikā nebija nomaksāts akcīzes nodoklis. Aizdomās par ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgu apriti notikuma vietā aizturēti 1977.gadā un 1978.gadā dzimuši vīrieši. Jāpiebilst, ka abas personas jau iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā un jau ir bijušas sodītas par analoģisko likumpārkāpumu izdarīšanu.

Turpinot veikt neatliekamas izmeklēšanas darbības, tostarp veiktas kratīšanas iespējamo vainīgo personu dzīvesvietās, un pie vienas no personām tika atrasta un izņemta aizdomīga ierīce, kas, iespējams, ir izmantojama GPS signālu meklēšanai un notveršanai. Lai precīzi noskaidrotu šīs ierīces izcelsmi un pielietojumu, kriminālprocesa ietvaros ir nozīmēta atbilstoša ekspertīze.

Pašlaik izmeklēšana turpinās, tiek skaidroti notikušā apstākļi, savukārt aizturētiem par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība. Šodien tiesa lems arī par drošības līdzekļa – apcietinājuma piemērošanu.
 

LRPP

Pievienot komentāru {2}