Intervijas

9 jūlijs

Vārda dienas:
Asna, Asne, Zaiga

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Piektdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 17. oktobris 2019 | 18:16

Daugavpils un Harbina stiprina saites medicīnas jomā

15. oktobrī Daugavpili ar īsu oficiālu vizīti apmeklēja delegācija no sadraudzības pilsētas Harbinas (Ķīna).

Vispirms notika tikšanās ar Daugavpils pilsētas domes 1. vietnieku Jāni Lāčplēsi. Pēc tam viesus uzņēma Daugavpils medicīnas koledžā, kur ar delegāciju tikās pilsētas domes izpilddirektors Igors Aleksejevs, deputāte un Daugavpils medicīnas koledžas direktore Līvija Jankovska, Daugavpils reģionālās slimnīcas (DRS) vadītājs Grigorijs Semjonovs un Daugavpils Universitātes rektore Irēna Kokina.

Daugavpils pārstāvji pastāstīja par investīciju iespējām pilsētā, kā arī nonāca pie vienošanās par pieredzes apmaiņu starp sadraudzības pilsētu ārstniecības iestādēm. Drīzumā daudzi mūsu speciālisti-mediķi varēs iepazīties ar sasniegumiem Ķīnas veselības aprūpē.

DRS vadītājs Grigorijs Semjonovs atzīmēja, ka Harbinas delegācija pozitīvi novērtēja pilsētas medicīnas iestāžu darbību un pateicās par sirsnīgo uzņemšanu, kuru tiem sarūpēja Līvija Jankovska - ilggadējā pilsētu sadarbības iniciatore medicīnas jomā.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru