Intervijas

22 novembris

Vārda dienas:
Aldis, Aldris, Alfons

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-3 .. -5 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 17. oktobris 2019 | 18:16

Daugavpils un Harbina stiprina saites medicīnas jomā

15. oktobrī Daugavpili ar īsu oficiālu vizīti apmeklēja delegācija no sadraudzības pilsētas Harbinas (Ķīna).

Vispirms notika tikšanās ar Daugavpils pilsētas domes 1. vietnieku Jāni Lāčplēsi. Pēc tam viesus uzņēma Daugavpils medicīnas koledžā, kur ar delegāciju tikās pilsētas domes izpilddirektors Igors Aleksejevs, deputāte un Daugavpils medicīnas koledžas direktore Līvija Jankovska, Daugavpils reģionālās slimnīcas (DRS) vadītājs Grigorijs Semjonovs un Daugavpils Universitātes rektore Irēna Kokina.

Daugavpils pārstāvji pastāstīja par investīciju iespējām pilsētā, kā arī nonāca pie vienošanās par pieredzes apmaiņu starp sadraudzības pilsētu ārstniecības iestādēm. Drīzumā daudzi mūsu speciālisti-mediķi varēs iepazīties ar sasniegumiem Ķīnas veselības aprūpē.

DRS vadītājs Grigorijs Semjonovs atzīmēja, ka Harbinas delegācija pozitīvi novērtēja pilsētas medicīnas iestāžu darbību un pateicās par sirsnīgo uzņemšanu, kuru tiem sarūpēja Līvija Jankovska - ilggadējā pilsētu sadarbības iniciatore medicīnas jomā.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru