Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Sestdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 10. oktobris 2019 | 20:17

Rēzeknes novadā likvidē nelikumīgu degvielas uzpildes vietu; konfiscēts liels daudzums akcīzes preču

LRPP

Valsts Policija savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgu apriti. Informācijas pārbaudei VP LRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar VID amatpersonām veica operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, kuru rezultātā Rēzeknes novadā izņemts liels daudzums nelikumīgas degvielas, cigarešu un alkohola. Izmeklēšana turpinās.

VP LRP policisti savā rīcībā bija ieguvuši informāciju par personu, kura, iespējams, Rēzeknes novadā, kādā nekustamā īpašumā nelikumīgi glabā un tirgo naftas produktus ievērojamā apmērā, bez to likumīgu izcelsmi apliecinošiem dokumentiem. Minētās informācijas pārbaudei VP LRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas likumsargi vakar – 9.oktobrī, sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonām, iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, veica rūpīgi plānoto procesuālo darbību kompleksu, tostarp veica kratīšanas Rēzeknes novada Vērēmu pagastā. Apskatot privātīpašuma teritoriju, likumsargi konstatējuši, ka tajā realizācijas nolūkiem tiek glabāti šķidrumi ar dīzeļdegvielai raksturīgu smaku, ka arī aprīkojums transportlīdzekļu uzpildei. Kopumā kratīšanas laikā tika izņemti apmēram 8000 litri šķidruma, kas visdrīzāk ir dīzeļdegviela, kā arī uzpildes pistoles un citas transportlīdzekļu uzpildei izmantojamas ierīces. Jāpiebilst, ka turpinot kratīšanu, saimniecības ēkās tika konstatētas arī citas nelikumīgas akcīzes preces – 30 000 “NZ” cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām, ka arī 10 litri dažādu alkoholisku dzērienu ar Krievijas akcīzes markām. Turpat tika konfiscēti arī visdrīzāk nelikumīgā ceļā iegūtie finanšu līdzekļi – 7000 eiro, un tostarp tiek lemts jautājums par kriminālprocesa uzsākšanu pēc KL 195.panta, par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu vai citas mantas legalizēšanu. Aizdomās par saistību ar minētiem noziedzīgiem nodarījumiem notikuma vietā aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā.
Pašlaik likumsargi turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu izņemto šķidrumu sastāvu un daudzumu – nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.
 

LRPP

Pievienot komentāru