Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 9. oktobris 2019 | 19:27

Tuvākajās dienās bieži līs, jaunnedēļ temperatūra būs tuvu +20 grādiem

Publicitātes foto

Nedēļas otrajā pusē laiks Latvijā būs siltāks, ja salīdzina ar oktobra pirmajām dienām, bet nākamās nedēļas sākumā temperatūra tuvosies pat +20 grādu atzīmei, liecina prognozes.

Līdz svētdienai valdošie būs dienvidrietumu vēji, kas piektdien un sestdien būs brāzmaini, piekrastē līdz 15-20 metriem sekundē. Katru dienu kaut daļā Latvijas līs, bet plašāks un stiprāks lietus arī gaidāms tieši piektdien un sestdien.

Gaisa temperatūra dienās lielākoties būs +8..+13 grādu robežās, bet naktīs tikai par 1-3 grādiem vēsāks. Līdz ar to apledojums uz ceļiem nav gaidāms, bet ceturtdienas rītā daudzviet gaidāma bieza migla.

Jaunās nedēļas sākumā vējš iegriezīsies no dienvidiem, dienvidaustrumiem un pie mums ieplūdīs vēl siltāks gaiss. Pirmdien un otrdien gaisa temperatūra daudzviet pārsniegs +15 grādu atzīmi, bet vietām Kurzemes dienvidos un Zemgalē var sasniegt +20 grādu atzīmi.
 

LSM

Pievienot komentāru