Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 9. oktobris 2019 | 19:27

Tuvākajās dienās bieži līs, jaunnedēļ temperatūra būs tuvu +20 grādiem

Publicitātes foto

Nedēļas otrajā pusē laiks Latvijā būs siltāks, ja salīdzina ar oktobra pirmajām dienām, bet nākamās nedēļas sākumā temperatūra tuvosies pat +20 grādu atzīmei, liecina prognozes.

Līdz svētdienai valdošie būs dienvidrietumu vēji, kas piektdien un sestdien būs brāzmaini, piekrastē līdz 15-20 metriem sekundē. Katru dienu kaut daļā Latvijas līs, bet plašāks un stiprāks lietus arī gaidāms tieši piektdien un sestdien.

Gaisa temperatūra dienās lielākoties būs +8..+13 grādu robežās, bet naktīs tikai par 1-3 grādiem vēsāks. Līdz ar to apledojums uz ceļiem nav gaidāms, bet ceturtdienas rītā daudzviet gaidāma bieza migla.

Jaunās nedēļas sākumā vējš iegriezīsies no dienvidiem, dienvidaustrumiem un pie mums ieplūdīs vēl siltāks gaiss. Pirmdien un otrdien gaisa temperatūra daudzviet pārsniegs +15 grādu atzīmi, bet vietām Kurzemes dienvidos un Zemgalē var sasniegt +20 grādu atzīmi.
 

LSM

Pievienot komentāru