Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 8. oktobris 2019 | 16:49

Izraēlas vēstniece visefektīvāko sadarbību saskata izglītības un kultūras jomās

7. oktobrī Daugavpili apmeklē Izraēlas vēstniece Orli Gila. Viņa Latvijā sākusi darbu pavisam nesen un šīs vizītes mērķis ir iepazīt Latvijas reģionus. Vizīte sākās ar tikšanos Daugavpils Domē.

Ar Domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu tika pārrunāta iespēja veicināt sadarbību tieši izglītības jomā, attīstīt sadarbību ar Daugavpils sadraudzības pilsētu Ramlu, iepazīt arī citas Izraēlas pilsētas.

Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš izteica pateicību vēstniecei par ieinteresētību, viņš informēja, ka nākamnedēļ dosies komandējumā uz Ramlu. Ar vēstnieci tika pārrunāta iespēja, ka komandējuma laikā varētu apmeklēt arī citas pilsētas Izraēlā, lai pārrunātu sadarbības iespējas. Andrejs Elksniņš kā perspektīvāko sadarbības virzienu saskata tieši izglītību, studentu apmaiņu, jaunu tehnoloģiju apgūšanu.

Izraēlas vēstniece šodien apmeklēs Daugavpils Universitāti un tiksies ar Daugavpils ebreju kopienas pārstāvjiem.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru