Intervijas

2 jūnijs

Vārda dienas:
Emma. Lība

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
9 .. 11 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 8. oktobris 2019 | 16:49

Izraēlas vēstniece visefektīvāko sadarbību saskata izglītības un kultūras jomās

7. oktobrī Daugavpili apmeklē Izraēlas vēstniece Orli Gila. Viņa Latvijā sākusi darbu pavisam nesen un šīs vizītes mērķis ir iepazīt Latvijas reģionus. Vizīte sākās ar tikšanos Daugavpils Domē.

Ar Domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu tika pārrunāta iespēja veicināt sadarbību tieši izglītības jomā, attīstīt sadarbību ar Daugavpils sadraudzības pilsētu Ramlu, iepazīt arī citas Izraēlas pilsētas.

Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš izteica pateicību vēstniecei par ieinteresētību, viņš informēja, ka nākamnedēļ dosies komandējumā uz Ramlu. Ar vēstnieci tika pārrunāta iespēja, ka komandējuma laikā varētu apmeklēt arī citas pilsētas Izraēlā, lai pārrunātu sadarbības iespējas. Andrejs Elksniņš kā perspektīvāko sadarbības virzienu saskata tieši izglītību, studentu apmaiņu, jaunu tehnoloģiju apgūšanu.

Izraēlas vēstniece šodien apmeklēs Daugavpils Universitāti un tiksies ar Daugavpils ebreju kopienas pārstāvjiem.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru